Haber Detayı
21 Mart 2024 - Perşembe 16:36
 
HAMİT KILIÇ “31 MART’TA ZAFER CUMHUR İTTİFAKI’NIN OLACAK”
Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç,’ın Mahallelerdeki halk buluşmaları yüksek katılım ve coşku içerisinde geçiyor. Başkan Kılıç, "Mahalle ve esnaf buluşmalarımız gösteriyor ki partimiz sandıktan yine güçlü bir şekilde çıkacak" dedi
YAŞAM Haberi


Cumhur İttifakı AK Parti Bölge Mlletvekillerinin de katılımı ile Bafra’da 31 Mart seçim çalışmalarını yüksek tempoyla sürdürüyor.AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu sürdürülen seçim çalışmalarına destek vererek gerçekleştirilen mahalle ve esnaf ziyaretlerine eşlik etti. Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç,AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP İlçe BaşkanıEmin Usta ve BBP İlçe Başkanı Aslan Koparanilçledekimahallele ve esnaflara misafir olarak yapılan ve yapılacak çalışmalar üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştiriyorlar.

Gün boyu ilçe merkezinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapan AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç ve Cumhur İttifakı paydaşları, akşam ise mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya geliyor.

Miting kalabalığında gerçekleşen mahalle ziyaretleri ve halk buluşmalarını değerlendiren Başkan Kılıç, “Esnaflarımız ve mahalle ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın yoğun ilgi ve teveccühü ile karşılanıyoruz.

Bu teveccühün İnşallah 31 Mart seçimlerinde sandıktan yine güçlü bir şekilde çıkacağımızın göstergesi.İlgisini,alakasını desteğini üzerimizden çekmeyen,her zaman yanımızda htiğimiz saygıdeğer Bafralıların her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Biz sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan siyaseti halkın içinde yapmayı öğrendik ve öyle davranıyoruz. Sahada da görüyoruz ki, vatandaşımızın bize olan güveni ve teveccühü tam. Bizler de hizmet için, halkımızın isteklerine karşılık verebilmek için artık gün sayıyoruz.31 Mart'ta sandıktan zaferle çıkacağız.Zafer Cumhur İttifakı’nın olacak" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör: VURAL YEŞİLYURT
 
Etiketler: HAMİT KILIÇ “31 MART’TA ZAFER CUMHUR İTTİFAKI’NIN OLACAK” , Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç , AK Parti Bölge Milletvekilleri , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Bafra, Bereket haber, Tarım haber, Bafra haberleri, Samsun
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, Olmaya devlet cihanda, bir nefes sıhhat gibi.


Kanuni Sultan Süleyman
Arşiv
Haber Yazılımı