Yazı Detayı
17 Şubat 2017 - Cuma 11:29
 
Güvenli Ön Ödemeli Kart : Paykasa
Birol Bircan
trtbafra@gmail.com
 
 

 

 

Paykasa online alışverişlerinizi yaparken kullanmak isteyebileceğiniz ön ödemeli internet bazlı bir karttır.

 

Hızlı ve güvenli olarak internet üzerinden harcamalarınızı yapabileceğiniz paykasa kartları paykasa satışı sitesinden güvenli ve pratik olarak elde edebilmeniz mümkündür.

 

Alabileceğiniz minimum değerli kart 10 Euro’dur. 500 Euro’ya kadar olan miktarlar için alabileceğiniz paykasa kartlar mevcuttur. Daha yüksek meblağlarda alışverişler yapmak isterseniz de birkaç kartı birleştirmeniz gerekebilir. Online ödemelerinize göre, istediğiniz miktarlarda kupon satın alıp güvenli bir şekilde takibini yapabilir, anında hizmet kalitesiyle ek ücret olmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Paykasa satışı sitesinde yüksek kur ile kupon bozdurabilir, harcamak istemediğiniz kuponları nakite çevirebilirsiniz. Tüm bu işlemler site içerisinde 7/24 gizliliğiniz korunarak hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Site içerisinde Whatsapp destek hattı, Skype destek hattı, Telefon destek hattı ve Canlı destek hattı sayesinde 7 gün 24 saat online olarak sormak isteyebileceğiniz soruları cevaplamaya hazır şekilde bekleyen bir iletişim ağı mevcuttur. Sitede satın alabileceğiniz kartlar paykasa kart ile sınırlı değildir. Ayrıca Otopay ve AstroPay kartları da aynı güvenli sistem sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilmeniz mümkündür. Kullanıcıların güvenliğini sağlamak amacıyla özel bir şifreleme sistemiyle bilgiler saklanmakta ve güvenilir bir şekilde korunmaktadır.

 

Paykasa Kart Avantajları

 

Paykasa kartları ön ödemeli kartlar içerisinde internette online ödemeler için en çok tercih edilen kartlardan biridir. Çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri güvenli olmasıdır. Aynı zamanda online ödeme işlemlerinizin çok hızlı halledilebilmesi sebebiyle tercih edilmektedir. Bunun dışında tam olarak güvenemediğiniz sitelerde ön ödemesini yaptığınız paykasa kart ile ödeme yapmayı tercih etmek isteyebilirsiniz. Çünkü herhangi bir kişisel bilginizi ve iletişim bilginizi vermek zorunda kalmazsınız. Böylece güvenemediğiniz ödemelerinizi paykasa kartınızla yapabilmeniz daha güvenli htirecektir. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz gibi gizlilik gerektiren bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmadığınız için dolandırıcılık gibi problemlerle karşılaşmanız olanaksızdır. Paykasa Euro cinsinden satın alınır ve paykasa satışı sitesinde yüksek kur üzerinden satın alıp avantajlı duruma geçebilirsiniz.

 

 

Sitede Neler Var

 

Paykasa satışı sitesinde paykasa kart, otopay kart, astropay kart ve tüm bu kartlar ile kuponların bozumu işlemlerini kolayca yapabileceğiniz sekmeler mevcuttur. Bu sekmelere giderek ve skype, whatsapp, telefon ve canlı destek hatlarından size uygun olana bağlanarak para yatırıp, kartlarınızı güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz bir sistem mevcuttur. Site anasayfasında da alabileceğiniz paykasa, otopay ve astropay kartların değerlerini görebilirsiniz.

 

Güvenli bir şekilde paykasa kart satın almak için http://www.gercekkart.com adresini ziyaret ediniz.

 
Etiketler: Güvenli, Ön, Ödemeli, Kart, :, Paykasa,
Yorumlar
Özlü Sözler
Adını aşk koymuşlar."


Hacı Bektaşı Veli
Arşiv
Haber Yazılımı