Haber Detayı
29 Mart 2024 - Cuma 14:59
 
YILDIZ; 3 GÜN SONRA BAŞKANLIK MAKAMI HALKIMIZIN AYAĞINA İNECEK
Bafra belediye başkan adayı Hamdi Yıldız esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Başkan adayı Hamdi Yıldız yaptığı açıklamada şunları söyledi: Gündüz esnaflarımızı ziyaret ediyor, ayrıca görüşme davetlerine iştirak ederek toplantılar yapıyoruz.
YAŞAM Haberi


 Gece ise muhteşem sevgi, coşku ve desteğin olduğu mahalle mitinglerine katılıyoruz. Her zaman saygıyla ve takdirle anacagım kadın kardeşlerimiz her mahallemize dağılarak ev ziyaretleri ve toplantıları yapıyor ve broşürlerimizi dağıtıyorlar. Genç yaşlı, kadın erkek binlerce diyeceğimiz çok büyük gönüllüler ordumuz var. Herkes merkezde ve köylerimizde bir seferberlik halinde çalışıyorlar. Halkımızın Olağanüstü bir sevgisi, inanmışlığı, güveni ve desteği var. Bunu hep birlikte görüyor ve yaşıyoruz.

İyi Parti Bafra Belediye başkan adayı Hamdi Yıldız açıklamalarına şöyle devam etti.

CİDDİ BİR FARKLA ÖNDEYİZ

Biz 3 ayı geçen bir zamandır sahadayız halkımızla beraberiz. Diğer yandan da planlı ve programlı aralıklarla yüz yüze anketler yaptık. Halkımızın görüşünü aldık. Sosyal medya mecraları olan Facebook ve insagramda yapılan anketlerde takip etti. Ciddi bir farkla öndeyiz. Bafralı hemşerilerime çok teşekkür ediyorum.

3 GÜN SONRA BAŞKANLIK MAKAMİ HALKIMIZIN AYAGİNA İNECEK

Çalışmalarımız sırasında sahada gördüğümüz muhteşem sevgi, ilgi ve samimi destek ile anketler aynı sonuçları gösterdi. Biz Allah'ın izniyle 3 gün sonra Bafra belediyesi başkanlık makamını halkımızın ayağına indirerek goreve başlayacağız.Bafra belediyesi halkımızla buluşacak. Belediyeye tebessüm, sevgi ve adalet hakim olacaktır.

BAFRA KAZANACAK BAFRALILAR KAZANACAK

Biz kendimizi düşünen insanlar değiliz. Önce şehrimizi ve insanımızı düşünüyoruz. Bu nedenle biz kazandığımız da Bafra kazanacak Bafralılar kazanacak diyoruz. Biriken problemlemlerini çözen Üreten, gelişen, kalkınan ve  ileri giden bir Bafra kuracağız Bundan çiftçilerimiz, esnaflarımız, yatırımcılar, gençler, ihtiyaç sahibi insanlarımız, öğrencilerimiz, işçi kardeşlerimiz, ailelerimiz, işsizlerimiz, kadın kardeşlerimiz,  kısacası Bafrada yaşayan her insanımız kazançlı çıkacak ve mutlu olacaklardır.Bafra dışında yaşayan Bafralı insanlarimiz sehrinizle gurur duyacaklardır.

Kaynak: Editör: VURAL YEŞİLYURT
 
Etiketler: YILDIZ; 3 GÜN SONRA BAŞKANLIK MAKAMI HALKIMIZIN AYAĞINA İNECEK, İyi Parti Bafra Belediye başkan adayı Hamdi Yıldız , Bafra, Bereket haber, Tarım haber, Bafra haberleri, Samsun haberleri, Tarım Haberleri, Tarım tivi, Bafra’da tarım, Tarım, Flaş haber, Son
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
Savaş eri, Allah için nefsi ile savaşandır.


Hz. Muhammed
Arşiv
Haber Yazılımı