Haber Detayı
03 Haziran 2024 - Pazartesi 13:54
 
TIR PARKI ÇALIŞMALARINDA SONA YAKLAŞILDI
Hamit Kılıç başkanlığındaki Bafra Belediyesi’nin ilçeye nefes aldıracak projelerinden biri olarak gösterilen Modern Tır Parkı çalışmalarında sona yaklaşıldı.
YAŞAM Haberi


Orta Ölçekli Sanayi Sitesi alanının ön köşe tarafında 50 dönümlük alanda hayata geçirilecek ‘Tır Parkı’, yaşanılan pek çok sorunun ortadan kalkmasını sağlayacak. Kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlaması planlanan ‘Tır Parkı’ 208 araç kapasiteli olacak ve bünyesinde araç bakım ve yıkama alanları yer alacak.

Proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bafra’mıza nefes aldırıp kent estetiği vegörsel kirliliği ortadan kaldırmak için çalışıyoruz. Türkiye’nin en büyük ovalarından birine sahip ilçemize her gün çok sayıda tır, kamyon ve tehlikeli madde taşıyan tanker giriş-çıkış yapıyor.Şehir merkezi dışında yer alacak tır parkı acil ihtiyaçlarımızdan bir tanesiydi. Tırparkını bitirdiğimiz zaman da bütün mahalle içlerindeki tırlara, kamyonlara müsaade etmeyeceğiz. İlçe merkezinde bulunan tüm tırların ve kamyonların parkımıza taşınmasını sağlayacağız. Tır parkımız bekçisi ve güvenlik kameraları ile tamamen güvenli olacak” dedi.

 

Tır Parkı bünyesinde153 m² alanda yönetici odası, lokal ve mescidin yer aldığı bir idari bina da yer alacak.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: TIR PARKI ÇALIŞMALARINDA SONA YAKLAŞILDI ,
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
İnsanlar sahip olduklarını küçümser, sahip olamadıklarını önemser


Konfüçyus
Arşiv
Haber Yazılımı