Haber Detayı
08 Mart 2024 - Cuma 13:26
 
Şükrü Neiş; “Bafra Pirincinin Hak Ettiği Değeri Kazandıracağız”
Yeniden Refah Partisi Bafra Belediye Başkan Adayı Şükrü Neiş, Bafra’nın tarımına dikkat çekerek özellikle Bafra pirincinin tanıtılmasındaki eksikliklere dikkat çekti.
Haberi


Bafra’da faaliyet gösteren pirinç fabrikalarını ziyaret eden Neiş, Bafra’nın pirincinin kalitesini ve lezzetinin yeterince anlatılamadığını, bunun için tanıtım çalışmaları başlatılması gerektiğini, fuarlarda geniş yer alınması gerektiğini ifade etti.

 

Planlı tarıma geçilmesi gerektiğinin de altını çizen Neiş, tarım marketleri kurarak ve tarım teknoparkını hayata geçirerek, bölgeye hak ettiği değeri kazandıracağını söyledi.
Turizmle entegre şekilde Bafra’nın önemli tarım ve gıda ürünlerinin de tanıtımını yapmayı planladıklarını aktaran Neiş, “Bafra’yı hak ettiği yere getireceğiz. Bafra’nın pirincine ve tarımına hak etti değeri kazandıracağız” dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör: VURAL YEŞİLYURT
 
Etiketler: Bafra ovası, Pirinç , Yeniden Refah Partisi Bafra , Pirinç fabrikası , Bafra Belediye Başkan Adayı Şükrü Neiş , Bafra, Bereket haber, Tarım haber, Bafra haberleri, Samsun haberleri, Tarım Haberleri, Tarım tivi, Bafra’da tarım, Tarım, Flaş haber, Son dakik
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
Çıkacağım merdivene sabırı merdiven yaparım.


Mevlana
Arşiv
Haber Yazılımı