Haber Detayı
25 Mart 2024 - Pazartesi 18:04
 
Mezarlarının Başında Anıldılar
Bafra'da 25 Mart 2008 tarihinde Bafra Belediye Spor Tesisleri'ne yapılan saldırı sonucunda hayatlarını kaybeden, teknik direktör Sedat Gezer ve kaleci antrenörü İsmail Kurt dualarla anıldı.
YAŞAM Haberi


Bafra Belediyesi Asri Mezarlığı'nda Bafra Belediye Spor kaleci antrenörü İsmail Kurt'un mezarı başında yapılan anmada, merhum Gezer ve Kurt için Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi, Kurt'un mezarına karanfiller bırakıldı.

Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç, “16 Yıl önce tüm Bafra’yı ve spor camiasını hüzne boğan saldırı sonucu hayatlarını kaybeden iki başarılı spor adamımızı bu gün de dualarla yâd ediyoruz.Bafra onları unutmadı. Unutmayacak.Her ikisine de Rabbim rahmetiyle muamele buyursun. Ailelerine tekrar başsağlığı ve sabır diliyorum.” dedi.

Anma törenine, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, merhum kaleci antrenörüİsmail Kurt'un eşi, Leyla Kurt, Oğlu Alican Kurt, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD)Samsun Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi ve Bafra Belediyesi Spor Müdürü Yusuf Danışmaz, Bafralı spor adamları ve Sedat Gezer İsmail Kurt’untakım arkadaşları katıldı.

Kaynak: Editör: VURAL YEŞİLYURT
 
Etiketler: Mezarlarının Başında Anıldılar , Bafra Belediye Spor Tesisleri'ne yapılan saldırı , Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç , Leyla Kurt, Oğlu Alican Kurt, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) ,
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
Müzik aşkı besteler.


Shakespeare
Arşiv
Haber Yazılımı