Haber Detayı
26 Mart 2024 - Salı 16:31
 
KADINLAR İÇİN SPOR MERKEZİ PROJESİ
5 Yıllık dönemde başta altyapı olmak üzere ilçedeki pek çok sorunun çözümüne yönelik hizmetleri ilçeye sunan Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç, 2024-2029 dönemi projeleri de toplumun her kesimine hitap ediyor.
YAŞAM Haberi


Başkan Kılıç, yeni dönemde 7’den 70’e tüm Bafralılarınsporla buluşmasını önemsediklerini belirterek, kadınlarındabu sürece dahil edilerek “Kadınlar Spor Merkezi” projesinin kısa sürede hizmete geçirileceği müjdesini verdi.

Geride kalan 5 yıllık süreçte ilçede yaşamını idame ettiren kadınlara yönelik “Kadınlar Sağlıklı Yaşam Etkinliği” gibi çeşitli uygulamalarla destek sağlama gayretinde olduklarını hatırlatan Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamalarda;

“Kadınlarımızın daha profesyonel ortamda sportif etkinliklerini yerine getirebilmesine yönelik Kadınlar Spor Merkezi Projemizi hazırladık.Projemizin herhangi bir alt yapı sorunu yok.Allah nasip ederse yeni dönemde çok kısa süre içerisinde kadınların hizmetine sunacağız. Bafra Kültür ve Sanat Merkezi binası içerisinde yapımı planlanan projemizde Bafralı kadın hemşehrilerimizin istek ve taleplerini dikkate alarak adımlarımızı attık ve ilçemize kadınlar için spor merkezi inşa etmek için fizibilite çalışmalarına geçtik. Ayrıca Kültür Merkezi içerisinde spor yapmanın yanı sıra atölyeler, kadın hemşehrilerimizin el emeğiyle ürettikleri ürünleri teşhir edebilecekleri ve satış yapabilecekleri alanları da inşa oluşturmayı planlamaktayız” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör: VURAL YEŞİLYURT
 
Etiketler: KADINLAR İÇİN SPOR MERKEZİ PROJESİ , KADINLAR , SPOR , BAFRA , Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç , Bafra, Bereket haber, Tarım haber, Bafra haberleri, Samsun haberleri, Tarım Haberleri, Tarım tivi, Bafra’da tarım, Tarım, Fla
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
Ne mutludur o kişi ki yoldaşı, haset değildir…


Mevlana
Arşiv
Haber Yazılımı