Haber Detayı
27 Mart 2024 - Çarşamba 03:12
 
İnce Samsuna geldi
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında Samsun'da halkı selamladı iktidara ve muhalefete mesaj yolladı.
YAŞAM Haberi


SAMSUN-İlkadım ilçesinde vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İktidara ve muhalefete yüklendi. İnce, “Ne sağdanız, ne soldan, Atatürk’ün yolundanız’ diye Memleket Partisiyiz. Biz bu ülkede doğruları söylemekle mükellefiz. Çözüm için yeni bir yol lazım. O yolda, Memleket Partisidir”. Diye konuştu.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce Partisinin Atakum Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını Samsun İl başkanı Recep Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Ahmet Koçak, Atakum Belediye Başkan Adayı Hasan Maraz, İlkadım Belediye Başkanı Yeşim Kadıoğlu, Canik Belediye Başkan Adayı Furkan Güler, Terme Belediye Başkan Adayı Fatih Kanca ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte gerçekleştirdi.

Genel Başkan İnce ve beraberindekilerle birlikte gün boyu esnaf ziyaretlerinde bulunarak destek istediler.  

Terme Belediye Başkan Adayı Fatih Kanca’nın Terme ilçesinde düzenlediği iftar programına katılan Muharrem İnce Ankara’ya doğru yola çıktı.     

Kaynak: Editör: VURAL YEŞİLYURT
 
Etiketler: İnce, Samsuna, geldi,
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
Bir köy muhtarsız olmaz.Bir iğne ustasız olmaz,sahipsiz olamaz. Bir harf kâtipsiz olamaz, biliyorsun.Nasıl oluyor ki; nihayet derecede muntazam şu Kâinat Hakim’siz olur ?


BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A)
Arşiv
Haber Yazılımı