Haber Detayı
13 Mayıs 2024 - Pazartesi 09:20
 
Hayırlı Olsun!
Öztürk Doğutaş Gayrimenkul Danışmanlığı Yönetim Kurulu başkanı ve 31 Mart Mahalli idareler seçimlerinde Bafra Belediyesi Meclis Üyesi İş insanı Sayın Öztürk Doğutaş’ı Güven sokaktaki çalışma ofisinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundum.
YAŞAM Haberi


Bafra Belediyesinin çeşitli birimlerinde müdürlük ve yöneticilik yapan Öztürk Doğutaş en son Bafra belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğü görevinde de bulundu. Öztürk bu görevdeyken  geçtiğimiz yıl emekli olarak uzmanlık dalı olan, Gayrimenkul Danışmanlık ofisini kurarak çalışmalarını sürdüren Öztürk Doğutaş’a çeşitli partilerden,31 Mart 2024 Mahalli seçimlerinde  belediye başkan adaylığı ve meclis üyeliği tekliflerini değerlendirerek, Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Şükrü Neiş’in listesinden  5. Sıradan Bafra Belediyesi Meclis Üyesi seçildi.  Çeşitli sivil Toplum (STK) kuruluşlarında da görev alan, Öztürk Doğutaş kaybolmaya yüz tutmuş olan ata tohumlarının da yeniden toprakla buluşturularak gelecek nesillere aktarılması için Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde düzenlenen, “Yerel Tohum Takas” Şenliklerinde de yer aldı.         Öztürk Doğutaş’ı tebrik ediyor, yabancısı olmadığı belediye çatısı altında yürüteceği belediye meclis üyeliği görevinde de başarılar diliyor, bu vesileyle Bafra Belediyesi Başkan ve tüm meclis üyelerini de tebrik ediyorum.   

 

 

 

 

Kaynak: Editör: VURAL YEŞİLYURT
 
Etiketler: Hayırlı Olsun! , Bafra Belediyesi Meclis Üyesi , Öztürk Doğutaş ,Yerel Tohum Takas , 31 Mart 2024 Mahalli seçimler ,
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
Dal rüzgarı affetmiştir ama, kırılmıştır bir kere.


Konfüçyus
Arşiv
Haber Yazılımı