Haber Detayı
06 Ağustos 2023 - Pazar 16:54
 
Evlendiler!.
Samsun-Bafra; Güngör Gıda, Sebze ve Meyvecilik yönetim kurulu başkanı Ramazan Güngör’ün oğlu, Engin Güngör, Turhan Kobal’ın kızı Deniz Kobal ile hayatını birleştirerek evlilik kervanına katıldılar.
YAŞAM Haberi


Kobal ve Güngör ailelerinin biricik çocukları Engin Güngör ve Deniz Kobal Ömür boyu sürecek mutluk için şahitler ve davetliler huzurunda Bafra belediye başkanı Hamit kılıç nezaretinde nikâh defterine imza atan çifti tebrik eden başkanı Kılıç; yuvayı dişi kuş yapar sözünü işaret ederek çiftin evlilik cüzdanını Deniz Güngör Kobal’a teslim etti.

Bafra Royal Garden Düğün Salonunda gerçekleşen düğün töreninde Fatma-Turhan çiftinin kızları Deniz Kobal ile Esma-Ramazan çiftinin oğulları Engin Güngör yaşamlarını birleştirdiler.  

Mutlulukları gözlerinden okunan Güngör ve Kobal ailelerinin akraba ve dostlarının katılımıyla gerçekleşen düğün merasiminde genç çiftler bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan, davetlilerin masalarını gezerek teşekkür ettiler.

Güngör ve Kobal aileleri davetlileri düğün salonunun giriş kapısında karşıladılar.

Gelin ve Damadın orkestra eşliğinde başlattığı dans ve halaya davetlilerde eşlik edince düğün geç saatlere kadar sürdü.

Esma-Ramazan Fatma-Turhan çiftleri çocuklarının bu mutlu gününde yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür ederek uğurladılar.

Toprak Yapım olarak; genç çiftleri tebrik ediyor, bu oluşumun Güngör ve Kobal ailelerine hayırlar getirmesini diliyoruz..

 

 

Kaynak: Editör: VURAL YEŞİLYURT
 
Etiketler: Evlendiler!., Bafra, Bereket haber, Tarım haber, Bafra haberleri, Samsun haberl
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
Başkasını düzeltmeniz için, önce kendinizi düzeltiniz!


HZ.ÖMER (R.A)
Arşiv
Haber Yazılımı