Haber Detayı
23 Mart 2024 - Cumartesi 14:10
 
BAFRA’YA YENİ KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ
Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç’ın yeni dönem projeleriyle Bafra Kültür Merkezi; eğitim, kültür, sanat ve sosyal alanlarda da adından söz ettirecek.
YAŞAM Haberi


İlçede hizmet sunmakta olan hali hazırdaki kültür merkezinin ihtiyaçları karşılamada zorlanması ve daha büyük ve donanımlı bir kültür merkezine ihtiyaç duyulması nedeniyle Başkan Kılıç tarafından projelendirilen Kültür ve Sanat Merkeziyeni dönem için hazırlanan projeler arasında yer alıyor. Başkan Kılıç’ın yeni dönemde en önemli yatırımlardan biri olarak işaret ettiği Yeni Kültür ve Sanat Merkezi,ilçenin bu noktada her geçen gün biraz daha artan ihtiyacını karşılamış olacak.

AK Parti Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç proje ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarda: “İlçemizde 7’den 70’e bütün vatandaşlarımıza hitap edecek Bafra Kültür ve Sanat Merkezi projemizi Bafra’mıza kazandıracağız. Eğitim, kültür, sanat ve sosyal alanlarda hizmet verecek olan tam donanımlı kompleksimizihemşehrilerimizin kullanımına sunacağız. Kültür Merkeziprojesi tamamlandığında farklı amaçlar için kullanılabilecek.Kültür ve Sanat Merkezimizde; konferans salonları, kültürel ve sanatsal faaliyetler için atölyeler, sanatçı makyaj odaları, kulis,vip salonu, büyük salon sahnesi, fuayeler, idari bölüm, teshin merkezi, sportif alanlar, depolarve otopark alanı yer alacak.Ayrıca tiyatro, konser, sanatsal faaliyetler, etkinlikler, toplantılar ve konferanslarla ilçemize hizmet edecek.

Sosyal donatılar açısından oldukça kapsamlı olacak şekilde yapılacak olan Kültür ve Sanat Merkezi’miz,Bafra’mızda düzenlenecek sosyal ve kültürel faaliyetlerin daha coşkulu ve  daha yoğun bir katılımla düzenlenmesinde önemli misyon üstlenecek, tam manasıyla bir tesis olacak. Bafra’mıza şimdiden hayırlı olsun”ifadelerini kullandı.

Başkan Kılıç sözlerini “Bu günün ve geleceğin Bafra’sını inşa etmeye,her alanda duyulan ihtiyaçları hızlı bir şekilde gidermeyi kararlılıkla sürdüreceğiz.” şeklinde tamamladı.

 

Kaynak: Editör: VURAL YEŞİLYURT
 
Etiketler: BAFRA’YA YENİ KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ , Cumhur İttifakı AK Parti , Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç , Sosyal , Bafra, Bereket haber, Tarım haber, Bafra haberleri, Samsun haberleri, Tarım Haberleri, Tarım tivi, Bafra’da tarım, Tarım, Flaş haber, So
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
Adem suretinde olan herkes adem değildir…


Hacı Bektaşı Veli
Arşiv
Haber Yazılımı