Haber Detayı
25 Mayıs 2023 - Perşembe 18:48
 
Bafra Ticaret ve Sanayi Odası’nda “Etkili İletişim” Anlatıldı
Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (Bafra TSO) ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) tarafından Yönetim Kurulu, Meclis, Meslek Komitesi ve Disiplin Kurulu Üyelerine; OMÜ İletişim Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. M. Nur Erdem tarafından “Etkili İletişim” konulu seminer verildi.
YAŞAM Haberi


Bafra TSO ile OMÜSEM işbirliğinde gerçekleşen seminerde; Doç. Dr. Erdem, İletişim’in: bilgi, düşünce, tutum ve duyguların bir kişiden veya gruptan ötekine (ya da diğerlerine) özellikle semboller yoluyla iletilmesi olduğunu ifade etti. Görsel iletişim, sözlü iletişim, yazılı iletişim ve görsel – işitsel iletişim konularında katılımcıları bilgilendirdi.  

Doç. Dr. M. Nur Erdem; İletişimin tarihsel değişiminden bahsederek; iletişim kavramı, temel öğeler, iletişim türleri, iletişim engelleri, etkili mesaj iletimi, kurum kültürü, kurum kimliği, kurumsal aidiyet, kurumsal imaj konu başlıklarından oluşan sunumunu, güncel yaşamdan örnekler vererek, interaktif şekilde tamamladı.

Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş ve Meclis Başkanı Hakan Yıldırım;  Meclis, Meslek Komitesi ve Disiplin Kurulu üyelerine katılımlarından dolayı ayrıca Doç. Dr. Erdem’e de sunumu ve anlatımından dolayı teşekkür etti.

Başkan Kocabaş “Yönetici eğitimleri kapsamında gerçekleştirdiğimiz bu eğitimin yanı sıra önümüzdeki günlerde üyelerimizden gelen talepler neticesinde, üyelerimize yönelik planladığımız farklı eğitimler düzenleyeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör: VURAL YEŞİLYURT
 
Etiketler: Bafra, Ticaret, ve, Sanayi, Odası’nda, “Etkili, İletişim”, Anlatıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
Ayağa kalkarsan hizmet kastiyle kalk, eğer konuşacak olursan hikmetle konuş, oturacağın zaman hürmetle otur…


Hacı Bektaşı Veli
Arşiv
Haber Yazılımı