Haber Detayı
09 Mart 2024 - Cumartesi 15:14
 
Bafra'da 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliği düzenlendi
Bafra Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliği düzenlendi. 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Bafra Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen programa yoğun bir katılım oldu.
YAŞAM Haberi


Programda Konuşma yapan Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen; Kadın sabrın, umudun, sevginin, fedakârlığın sembolüdür. Kadınlara değer verilen toplumlarda hoşgörü vardır, barış vardır, huzur vardır. Kadın güçlüyse aile güçlüdür, toplum güçlüdür. Bu yüzden hayatımızın her alanında kadınlarımızın gücüne, vicdanına ve aklına ihtiyaç vardır.

Milli ve manevi değerlerimizin, kültür ve geleneklerimizin en kıymetli taşıyıcıları hiç şüphe yok ki kadınlarımızdır. Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını htiğimiz, bizi biz yapan kadınlarımız toplumun her kademesinde görev aldığı gibi kahramanlık destanları yazarak eline silahı alıp düşmanın üzerine yürümüş, kucağında mermi ile cepheye koşmuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle; yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, üreten, eğiten yetiştiren ve fedakârlığın timsali olan başta şehit ve gazi annelerimiz ile eşleri olmak üzere, dünyayı sevgi ile dolduran tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, en kalbi sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Düzenlenen programa Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç; AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkan Vekili Haydar Kadakal ve BBP İlçe Başkanı Aslan Koparan  ve Aile Sosyal İl Müdür Yardımcısı Hamit Gümüş, Kosgeb Müdürü  Melahat Livoglu; Aysunzade Tekstil Sahibi Aysun Macit ve  Sosyal hizmet merkezinden ekonomik destek alan aileler arasından seçilen okul destek projesi kapsamında olan aileler katıldı. 

Programda; çocuklarının yaptığı resimler sergilendi.

Kaynak: Kızılırmak Gazetesi 

Kaynak: Editör: VURAL YEŞİLYURT
 
Etiketler: Bafra'da 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliği düzenlendi , Bafra Kaymakamı , Sosyal Hizmetler Müdürlüğü , Bafra, Bereket haber, Tarım haber, Bafra haberleri, Samsun haberleri, Tarım Haberleri, Tarım tivi, Bafra’da tarım, Tarım, Flaş haber, Son dakika, Top
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
Resulullah (sav) rüşvet alana da verene de lanet etti.Rüşvet alan da veren de cehennemdedir.


Hz. Muhammed
Arşiv
Haber Yazılımı