Haber Detayı
22 Mart 2024 - Cuma 23:34
 
AK Parti Bafra İlçe Teşkilatı ailesi ''Geçmişten Günümüze Geleneksel İftar Programında'' buluştu
Ak Parti İlçe Teşkilatı iftar programına katılanları Bafra Davet ve Toplantı Merkezi Gardenya Salonun girişinde karşıladılar.
YAŞAM Haberi


Ak Parti Bafra İlçe Başkan Yardımcısı Nami Baş’ın akşam ezanını okuması ile birlikte dualar edildi, oruçlar huşu içinde açıldı.
Yemek duasının  ardından ise ilk olarak Ak Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz konuştu. Başkan Semiz Ramazan-ı Şerif ayının faziletinden söz ettikten sonra 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Bafra’dan rekor oy beklediklerini, çalışmalarını da ona göre yaptıklarını belirterek, birlik ve beraberlik mesajları verdi.


Cumhur ittifakında yer alan siyasi partiler sırasıyla Büyük Birlik Partisi (BBP) Bafra İlçe Başkanı Aslan Koparan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bafra İlçe Başkanı Emin Usta, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Haluk Bülbül ve Ak Parti Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı birer konuşma yaparak seçimde yaptıkları çalışmaları anlattıktan sonra birlik ve beraberlik temennilerinde bulundular. 

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: AK Parti Bafra İlçe Teşkilatı ailesi ''Geçmişten Günümüze Geleneksel İftar Programında'' buluştu
Haber Videosu
Yorumlar
Özlü Sözler
Cennet için ibadet geçersizdir…


Hacı Bektaşı Veli
Arşiv
Haber Yazılımı