İNTERYA’DAN DEMOKRASİ KAHRAMANLARINA TEŞEKKÜR

35 Basın kuruluşunun üye olduğu kısa adı İNTERYA olan İnternet yayıncılığı ve Gazeteciler Derneği
Bu haber 2016-08-05 13:34:22 eklenmiş ve 1182 kez görüntülenmiştir.

35 Basın kuruluşunun üye olduğu kısa adı İNTERYA olan İnternet yayıncılığı ve Gazeteciler Derneği Başkanı Adnan Hazır ve Yönetim kurulu Üyeleri İkinci Başkan Nihan Kale, Başkan vekili İbrahim Ünlü, Genel Sekreter Çağatay Durmuş, Muhasip Vural Yeşilyurt, yönetim kurulu üyeleri Tahsin Kurumahmutoğlu, Adem Dilek ve üye Emre Dilek yeni adı 15 Temmuz demokrasi Meydanı olan meydanda Demokrasi nöbeti tutan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ve AK parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit ve ilçe Müftüsü İsmail Çiçek’i ziyaret ederek milli irade ve demokrasinin yanında durdukları için teşekkür ettiler. İnterya Yönetim Kurulu ayrıca demokrasi nöbeti tutan, demokrasinin yanında yer alan Kahraman Bafra halkına da özellikle teşekkür etti.

amth102j584ba81gfyi2.jpg (542×307)

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ziyaret sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: İlçemizde halkımızla beraber yerel basınımız her akşam demokrasi nöbetinde oldu. Basınımızın demokrasi ve millet iradesinin yanında olması herkese güç ve moral vermiştir. Hepsine teşekkür ediyorum. İnterya Derneği üyelerini her akşam 15 Temmuz Demokrasi Meydanımızda gördük. Bu nazik ziyaretinize ve tüm emeklerinize en samimi duygularımla teşekkür ediyor, Bafra basınımızla gurur duyuyoruz. Bu demokrasi duruşunu Samsun’da tüm basınımızın göstermesi Samsun’u demokrasinin kalesi yapmıştır. FETÖ/PDY ihanet hareketi bağımsız Türk yargısı önünde hesap verecek, tüm kurumlarımızdan inşallah temizlenecektir. Demokrasi mücadelesi veren Bafralı hemşerilerime, Asil ve aziz Türk milletine bir kez daha teşekkür ediyorum.

AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ziyaret sırasında yaptığı açıklamada görüşlerini şöyle açıkladı: 15 Temmuz FETÖ/PDY darbe girişimi ülkemizi ve milletimizi hedef almış, demokrasimizi yok etmek isteyen,  milletimizin iradesine yönelik alçakça bir girişimdir. Demokrasi mücadelemizde yer alan, yerel basınımıza, İnterya derneği ve üyelerine, kahraman Bafralı hemşerilerimize çok teşekkür ediyoruz.

t64ms83uz7s65oimkq2p.jpg (542×276) 

İnterya Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Hazır yaptığı açıklamada şunları söyledi: 15 Temmuz’da ülkemiz vatana ihanetle karşılaştı. Ülkemizi bölmek, demokrasiyi yok etmek isteyen milli iradeyi tanımayan FETÖ/PDY hain bir darbe girişimi ve terör saldırısı yapmıştır. Cumhurbaşkanımızın kaldığı otel, gazi meclisimiz, Özel Kuvvetler komutanlığımız, emniyet müdürlüğümüz ve milletimiz bombalanmış ve kurşunlanmıştır. 238 vatandaşımız şehit edilmiş 2.000 ‘den fazla insanımız yaralanmıştır. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bu ihanet hareketine ilk andan itibaren 15 Temmuz gecesinden başlayarak tüm Bafra halkı kahramanca karşı durmuştur. Demokrasi nöbetleri tutmaktadır.

hwij6xeoz2jqht36gxss.jpg (542×387)

Bu demokrasi mücadelesinde Bafra Belediye Başkanımız Zihni Şahin, Bafra AK Parti ilçe Başkanı Tuncay Yurduseven her akşam halkımızla olmuştur. İki başkanımızla beraber Bu süreçte İlçe kaymakam vekilimiz, Garnizon ve jandarma komutanımız,  ilçe emniyet müdürümüz Mustafa Yiğit, İlçe Müftümüz İsmail Çiçek ve diğer devlet erkânı, Partilerimizin ilçe Başkanları, MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş, CHP ilçe Başkanı Nihat Oktay, Belediye meclis üyeleri, siyasi partilerimizin teşkilat kademeleri, sivil toplum kuruluşlarımız, sendikalarımız, yerel basınımız ve kahraman Bafra halkı demokrasi mücadelesi vermiştir. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Demokrasi nöbeti tutan halkımıza ikramlarda bulunan Bafra Belediyemize ve sivil toplum kuruluşlarımıza da teşekkür ediyoruz. Bu ziyaretimizle yönetim kurulumuz bizzat teşekkürlerini sunmuştur. İnterya derneği yönetim kurulu ve üyeleri olarak 15 Temmuzdan itibaren demokrasimizin ve millet iradesinin yanında olduk. Haberler yaptık. Halkımızla beraber nöbetlere katıldık. Tüm üyelerimize ve yerel basınımıza çok teşekkür ediyorum. 79 milyonumuz kenetlenmiş, milli diriliş göstermiştir. Bu birlik ve beraberliğin devam etmesini istiyoruz.

 

 

r72d9o7obozocptonye.jpg (542×499)

ETİKETLER : Bafra meydan kent şehir darbe demokrasi samsun
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.