Başkan Uyar, “Genç ve dinamik bir kadro ile yola çıktık”

Uyar, yürütecekleri yeni siyaset anlayışıyla Demokrasi ve Atılım Partisi (Deva Partisi) Bafra Kurucu İlçe Başkanı olarak görev alan Muharrem Uyar 8 Aralık’ta yapılacak Samsun İl Kongresi çalışmaları için sahaya inerek Basın yayın kuruluşlarını ziyaret etti.
Bu haber 2020-12-02 11:39:20 eklenmiştir.

İlaç Medya Genel Koordinatörü Bafrahaberleri.com Genel Yayın Yönetmeni Ümit Ceylan ve Köy Tv Programcısı Vural Yeşilyurt'u makamında ziyaret eden Deva Partisi Bafra Kurucu İlçe Başkanı Muharrem Uyar, yürütecekleri yeni siyaset anlayışıyla Bafra'da demokrasi ve atılımın meşalesini yakacaklarını dile getirdi.

Siyaseten ismi kirlenmemiş, oldukça genç ve dinamik bir kadro ile yola çıktıklarını ifade eden Başkan Uyar, "Öncelikle bizi bu göreve layık gören başta Genel Başkanımız Ali Babacan'a ve Samsun İl Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Şuanda Bafra ilçe yönetimimizi belirledik ve 8 Aralıkta düzenlenecek olan İl Kongremiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizindi içinde bulunduğu pandemi şartlarına rağmen kısmide olsa siyasi çalışmalarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. 8 Aralık'ta Samsun'da yapılacak olan İl Kongremizde mazbatamızı alarak resmi olarak göreve başlayacağız. Genç ve dinamik bir kadro oluşturduk şehrimizin tüm sorunlarıyla alakadar olacağız. Tabi ki çok çalışmamız gerekiyor bu sorumluluğumuzun farkındayız. Heyecanlıyız siyasi tecrübemiz olmasa bile şehrimizi ve insanlarımızı iyi tanıyoruz dolayısıyla hepimizin devası olmaya hazırız." Dedi.

Açıklamanın ardından Başkan Uyar 8 Aralıkta düzenlenecek olan Deva Partisi Samsun İl Kongresinin davetiyesini takdim etti.

Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.