Kaymakam Ertürkmen TRT Bafra Temsilciliği, Köy Tv Karadeniz Bölge Temsilciliği ve İma Reklam Ajansını Ziyaret Etti.

İlaç Medya Reklam Ajansı Genel Koordinatörü Ümit Ceylan, Program yapımcısı Vural Yeşilyurt ve Prodüksiyon Şefi Mustafa Çalışkan tarafından karşılan Kaymakam Ertürkmen, ajansın çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Bu haber 2020-09-30 14:10:26 eklenmiştir.

 

Şehir içi ve şehir dışında çalışmalarını sürdüren İlaç Medya Reklam ajansı bünyesinde bulundurduğu TRT Bafra Temsilciliği, Köy Tv Karadeniz Bölge Temsilciliği, Kızılırmak Gazetesi, İnternet haber siteleri ile basın yayın faaliyetlerinin yanı sıra özellikle prodüksiyon hizmetleri konusundaki çalışmalarıyla önemli projelere imza atıyor.

İlaç Medya Reklam ajansının özellikle tarımla ilgili çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Kaymakam Ertürkmen, "İlçemizde böyle profesyonel bir medya reklam ajansının bulunması büyük önem arz ediyor. Özellikle tarımla ilgili yapılan prodüksiyon çalışmaları gerek tv kanallarında gerekse dijital medyada ki alanlarda yayınlanması şehrimizin geleceği açısından önemli bir unsurdur.

Yine bunun yanı sıra şehrimizde faaliyet gösteren firmaların kurumsallaşma konusunda ki çabalarına cevap verebilecek düzeyde bir reklam ajansı olması bizler için gurur kaynağıdır. Her biri alanında profesyonel 8 kişilik bir kadro ile yapılan çalışmalardan ötürü sizleri takdir ediyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum." Dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren İlaç Medya Reklam Ajansı yöneticileri Kaymakam Ertürkmen'e teşekkür etti.

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.