Kırcalı ve Kılıç Erol Andiç’e ziyaret

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen, Bafra Muhtarlar Derneği olağan genel kurulunda, 137 muhtar oy kullanmış 2 oy geçersiz sayıldıktan sonra, 135 oyun mevcut başkan Salih Zeki Nayır 60, Erol Andiç ise 75 oy alarak Bafra Muhtarlar derneği başkanı seçilmişti.
Bu haber 2020-08-10 17:47:37 eklenmiştir.

 

Bugün Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı ve AK Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz ile birlikte Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Andiç ve yönetimini ziyaret etti.

Bafra Muhtarlar Derneğinde gerçekleşen ziyarette yeni başkan Erol Andiç, yönetimi ve çok sayıda muhtarlar katıldı. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretin sonunda Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Andiç ve yönetimine başarılar dilediler.

 

Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı Erol Andiç nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ettiğini belirten Andiç, “Bafra Muhtarlar Derneği olarak kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde çalışacağız. Amacımız uzun soluklu yatırımların yapılması adına Muhtarlar Derneği ve yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte ötekileştirmeden tüm muhtar arkadaşlarımla birlikte hareket ederek çözülmesi aciliyet arz den hizmetleri yapılması için elbirliği yaparak, Bafra Muhtarlar derneğimizi hakkı olan yere taşıyacağız” dedi.  

 Bafra Muhtarlar Derneği yeni yönetim kurulu ise Erol Andiç, Yusuf Kavak, Fahri Bozok, Erdoğan Akın, Mustafa Safa Kabaş, Saadettin Taner ve Emin Yılmaz isimlerinden oluştu.

 

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.