MUHTARLAR DERNEĞİ'NDEN BAŞKAN KILIÇ'A ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle Bafra Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Dikencik Mahallesi Muhtarı Erol Andiç yönetimi ile birlikte Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç 'ı ziyaret ettiler.
Bu haber 2020-08-07 10:47:30 eklenmiştir.

Ziyarete Muhtarlar Derneği Başkanı Dikencik Mahallesi Muhtarı Erol Andiç’ın yanı sıra Yönetim Kurulunda yer alan; Fatih Mahallesi Muhtarı Yusuf Kavak, Kapıkaya Mahallesi Muhatarı Bahri Bozok, Ağaçalan Mahallesi Muhtarı Sadrettin Taner, Kozağzı Mahallesi Muhtarı Mustafa Kabaş, Sarpın Mahallesi Muhtarı Emin Yılmaz ve Evrenuşağı Mahallesi Muhtarı Erdoğan Akın katıldı.

 

Başkan Kılıç, Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Muhtarı Erol Andiç ve ekine başarılar dileyerek, “Muhtarlarımızla istişare ve uyumlu bir çalışma içinde olmaya devam edeceğiz. Her mahallemizin sorun ve beklentilerine muhtarlarımız ile birlikte cevap vermeyi sürdüreceğiz."  diye konuştu.

 

Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı Dikencik Mahallesi Muhtarı Erol Andiç ise yönetimi ile birlikte Bafra ve Bölgesi için yapılacak her çalışmada mahalle muhtarları olarak üzerlerine ne görev düşüyorsa yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.