KOCABAŞ'TAN İLAÇ MEDYA REKLAM AJANSINA ZİYARET

HEYCES Tekstil Yön. Krl. Başkanı Ahmet Kocabaş ve beraberinde ki heyet İlaç Medya Reklam Ajansı'na hayırlı olsun ziyareti düzenledi.
Bu haber 2020-06-13 12:18:08 eklenmiştir.

Bafra'da bir dizi ziyaretlerde bulunan GÖKCAMDER Kurucu Başkanı ve HEYCES Tekstil Yön. Krl. Başkanı Ahmet Kocabaş ve beraberindeki İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen, Başkan Yardımcısı Ahmet Sandıkçı, GÖKCAMDER Başkanı Salih Kılıç ile birlikte bünyesinde TRT Bafra Temsilciliği, Köy Tv Karadeniz Temsilciliği, Kızılırmak Gazetesi ve Bafrahaberleri.com yayın organlarını bulunduran İlaç Medya Reklam Ajansını ziyaret ettiler. 

İlaç Medya Reklam Ajansı Genel Koordinatörü Ümit Ceylan, Tv Program Yapımcısı Vural Yeşilyurt ve Art Director Mustafa Çalışkan'a hayırlı olsun dileklerini ileten HEYCES Tekstil Yön. Krl. Başkanı Ahmet Kocabaş ve beraberinde ki heye bir süre sohbet etti.

MERDİVEN ALTI ÜRETİMLERLE HALK SAĞLIĞI İLE OYNUYORLAR

İstanbul'da faaliyet gösteren ve bir çok ünlü markaya üretim yapan HEYCES Tekstil olarak pandemi ile mücadele kapsamında büyük önem arz eden koruyucu maske üretimine de başladıklarını belirten Kocabaş, "SİLVER CARE adıyla yeni bir marka oluşturduk. İki çeşit maske üretiyoruz. bir tanesi %70 civarında koruma sağlayan standart maske diğeri ise VİP olarak ürettiğimiz özel bir malzemeden oluşan %95 koruma sağlayan bir ürün. Piyasada merdiven altı olarak tabir ettiğimiz üretim şekli ile üretilen koruyucu maskeler ile halk sağlığıyla oynanmasına gönlümüz razı gelmedi. Bu nedenle ciddi bir yatırım yaparak Sağlık Bakanlığınca onaylı en kaliteli maskeyi üretmeyi hedefledik ve bunu başardık. Sağlık Bakanlığınca onaylı olan koruyucu maskelerimize yoğun bir talep var. Kısa zamanda üretimimizi iki katına çıkarmayı planlıyoruz." Dedi.

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.