KAYA AŞÇI’DAN BAFRA’YA 30 BİN ADET MASKE YARDIMI

İş adamı Kaya Aşçı Bafra İlçesi ve bölgesi için Korona virüs (Covid-19) salgınına karşı Bafra Belediyesine 30.000 adet maske gönderdi.
Bu haber 2020-04-18 19:27:23 eklenmiştir.

Bafra Haber- Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Genel Başkanı ASTAŞ HOLDİNG H.Kaya Aşcı koronavirüsle mücadele kapsamında en çok ihtiyaç duyulan ekipmanların başında gelen maske konusunda doğduğu şehri Bafra İlçesine 30.000 adet maske ile destek verdi.

Maskelerin 2000 adedi Bafra Kaymakamlığına, 2000 adeti Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğüne, 2000 adeti Bafra İlçe Jandarma Komutanlığına, 2000 adeti Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına geri kalan 20.000 adet maske Bafra Belediye Başkanlığı himayelerine , 2000 adet maske ise sivil toplum örgütlerine toplam 30.000 adet maske gönderildi.

Anlamlı destek hakkında bir açıklama yapan Bafralı Hayırsever İş İnsanı, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Genel Başkanı ASTAŞ HOLDİNG H.Kaya Aşcı , ‘’Astaş Holding, 40 yıl içinde planlı ve güvenli bir büyüme ile faaliyet gösterdiği sektörlerde, örnek projeler geliştirerek her zaman öncü olmuştur ve olmaya da devam etmektedir.Toplumsal sorumluluk, etik çerçevede bir kuruluşun ya da bir bireyin kendi çıkarlarının olduğu kadar toplumun genel çıkarları yararına hareket etmesi durumudur. Astaş Holding, bu bilinçle çalışmaları sırasında gösterdiği performans ile sektöründe öncü ve örnek gösterilen bir kuruluş olmuştur. Yaşam kalitesini arttırmayı hep ön planda tutan, bunun ancak tüm toplumun yaşam kalitesinin artması sayesinde mümkün olacağı bilinciyle sosyal projelere sürekli destek veren Astaş Holding; yaşam alanı ve tüm kaynakları sunan doğaya karşı sorumluluklarını yerine getirmektedir.”

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.