CORONAVİRÜSE YAKALANAN GENÇ TABURCU EDİLDİ

Coronavirüsü Covid-19'a yakalanan genç iyileşerek Medibafra Hastanesinden taburcu edildi.
Bu haber 2020-04-16 16:02:59 eklenmiştir.

Bafra'da ikamet eden 19 yaşında ki Hasan Ünal yakalandığı koronavirüs covid-19 hastalığını yenerek taburcu edildi. Yüksek ateş, kuru öksürük ve ishal şikayetleriyle Özel Medibafra Hastanesine başvuran 19 yaşında ki Hasan Ünal, 14 günlük tedavi sürecinde emeği geçen hastane personeline teşekkür etti.

HERKES BENİM KADAR ŞANSLI OLMAYABİLİR

Özellikle gençlerin bana birşey olmaz diyerek tedbirleri gözardı etmemesi gerektiğini belirten Hasan Ünal, Bu hastalığın genci yaşlısı yok kötü günler geçirdim ve sonunda bu virüsü yendim. Alınan tedbirler hassasiyetle uygulanmalıdır. Aksi takdirde hem kendinize hemde aileniz ve çevrenizdekilere de bulaştırabilirisiniz herkes sizin kadar şanslı olmayabilir. 

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Koronavirüs Covid-19 salgını başladığından bu güne kadar testleri pozitif çıkan 7 hastayı taburcu ettiklerini belirten Özel Medibafra Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Şafak Aygül, ''Doktorlarımız ve tüm personelimiz salgınla mücadele kapsamında var gücüyle yoğun bir çalışma içerisindeler. Şuana testi pozitif çıkan 7 hastamızı taburcu ettik. Bu gün de 19 yaşında ki bir gencimizi taburcu ettik. Halkımız alınan tedbirleri dikkatli bir şekilde uygulamalı ve bu salgınla mücadele etmelidir. Bunun üstesinden hep birlikte geleceğiz birlikte başaracağız.'' Dedi.

Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.