ERDAL DOĞAN GÜVEN TAZELEDİ

Samsun ve İlçeleri Kırmız Et Üreticileri Birliği Olağan Kongeresinnde Tek liste ile Mevcut Başkan Erdal Doğan Yeniden Başkan Seçildi.
Bu haber 2020-03-17 19:57:57 eklenmiştir.

 

Bafra Öğretmen evi Toplantı Salonunda Gerçekleşen Olağan Genel Kuruluna üyelerin yanı sıra çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı. 

Divan Teşekkülünün ardından, kurulu yönetmek üzere Divan Başkanlığına Ahmet Akkaya, Kâtip üyeliklerine Abdurrahman Acar, Engin Doğan ve Mesut Erdoğan oylanarak seçildiler. 

Açılış Konuşmasının ardından Saygı duruşu istiklal marşının okunmasının ardından  20 maddeden oluşan gündem konuşmalarını Samsun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Temsilcileri Cengiz Dönmez gözlemci olarak katıldı. 

Başkan Erdal Doğan, Birlik ve beraberlik tablosu sergileyen üyelere teşekkür ederek başladığı konuşmasında dün olduğu gibi yönetim kurulu arkadaşlarıyla gece gündüz çalışacaklarını, çok kısa zamanda çok işlerin başarılmasının  ilgili kurum ve kuruluşlarla uyum içersinde çalışılarak gerçekleştiğini söyledi. 

 20 maddenin görüşüldüğü genel kurulda, tek liste olarak oylamaya sunulan yönetim kurulu listesi üyelerce kabul edilerek oy birliği ile oylandı. Gündem dışı konuşmalarda Bafra canlı hayvan pazarında bulunan başta çay ocağı olamak üzere sosyal tesislerin yeniden aktif edilerek hizmete sunulması istenirken yaklaşan kurban bayramı için de hazırlıkların şimdiden yapılmasını önerdiler. Genel kurul  dilek ve temennili konuşmalarıyla son buldu. 

SAMSUN VE İLÇELERİ KIRMIZI ETÜRETİCİ BİRLİĞİ YÖNETİMİ

 

Samsun ve İlçeleri Kırmızı Et üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Doğan, İrfan Boz, Muammer Çağlar, Faruk Şenkal ve Ramazan Keskin den oluştu.

YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ

 

Doğan Tunçbilek, Adem Genç, Kenan Yora, Abdurrahman Acar  ve Feyzullah Sarı

ASİL DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

Cem Er, Ahmet Kaya, Ramazan Keleş

YEDEK DENETLEME KURULU ÜYELERİ

 

Aydın Boz, Kurt Ahmet Ersoy Keskin

MERKEZ BİRLİĞİ TEMSİLCİSİ ASİL

 

Erdal Doğan, YEDEK: İrfan Boz

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.