BAFRA ŞEHİTLER İÇİN YÜRÜDÜ İÇİN YÜRÜDÜ

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Bafra Şube Başkanlığı tarafından organize edilen şehitlere saygı yürüyüşü düzenlendi.
Bu haber 2020-03-07 19:50:18 eklenmiştir.

 

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri  Vakfı  Bafra Şubesinin organize ettiği şehit yürüyüş, Dernek Binası önünde başladı.  Yürüyüş, Beşyol, Tekel Caddesi üzerinden Cumhuriyet Meydanında son buldu.

Burada konuşma yapan Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri  Vakfı  Bafra Şube 2'inci Başkanı Gazi Astsubay Hakan Keser şunları söyledi, "Görünüşte katil Esed'in rejim güçleri yapmıştır. Ama biz biliyoruz ki, bu kuklanın efendisi Rusya'dır. Başta ABD olmak üzere sözde NATO müttefiklerimizin elbirliği ile Suriye'nin kuzeyinde oluşturdukları terör karidoruna PKK yuvalarına karşı yürüttüğümüz mücadele sonucunda iyi ilişkiler kurmaya çalıştığımız Rusya, Libya ve Adlib konularında tarafını açıkça seçmiş, husumetini ortaya koymuştur. ABD ve NATO ise timsah gözyaşları dökmektedir.

Suriye'de yaşananların yükünü yıllardır çeken milletimizin artık sabrı ve tahammülü kalmamıştır diye Keser şöyle devam etti., "Sözde medeni dünyanın bugün mültecilere nasıl davrandığını hep beraber görmekteyiz. bu davranışların bedelini elbette bir gün ödeyeceklerdir" dedi.Konuşmanın ardından grup dağıldı.

Yürüyüşe, Bafra Belediye başkanı Hamit Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna, sivil toplum kuruluşları  ve vatandaşlar katıldı.

Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.