SAMSUNSPOR İÇİN OMUZ MUZA

Samsunspor Kulübü Derneğinin bugün yapılan kongresinde dernek başkanlığına Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım seçildi.
Bu haber 2020-02-29 19:04:46 eklenmiştir.

 

Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı Şehit Ömer Halisdemir salonunda gerçekleşen Samsunspor Kulübü Derneğinin kongresinde başkanlığa tek liste ile aynı zamanda Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı da olan Yüksel Yıldırım aday oldu.

 

Yüksel Yıldırım, yapılan kongrede Samsunspor Kulübü Derneğinin başkanlığına seçilirken, kongre salonunda yaptığı konuşması ile anlamlı mesajlar verdi.

Yapılan kongrede Samsunspor Kulübü Derneğinin Başkanlığına seçilen Yüksel Yıldırım'ın yönetim kurulunda ise Savaş Boyar, Onur Bıyıklı, Fuat Katırcı, Erdinç Tosunoğlı, Vennas Akyol Haznedar, H.Kaya Aşçı, Ergin Zorlu, Savaş Gömeç isimleri yer aldı.

Samsunspor Derneği Yönetim Kuruluna Seçilen

Samsun ve Samsunspor Sevdalısı , Samsun Sivil Toplum Platformu Genel Başkanı, İstanbul Bafraspor Kulübü Yüksek İstişare Kurulu Genel Başkanı Astaş Holding H.Kaya Aşcı ise yapılan kongrede Samsunspor Kulübü Derneğinin başkanlığına seçilen Cesur Yürek Yüksel Yıldırım’ın  yönetimi Kurulunda  olmaktan onur ve gurur duyduğunu belirtti.

Haber: Abdullah Özdemir

 

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.