FABRİKA GİBİ HASTANE

Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen beraberinde ki heyet ile birlikte Özel Medibafra Hastanesini ziyaret etti.
Bu haber 2020-02-27 23:08:44 eklenmiştir.

Özel Medibafra Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Şafak Aygül’ü ziyaret eden Kaymakam Etrükmen’e Bafra İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aytaç Akın, Samsun Eczacı Odası Başkanı Onur Ferhat Karacan, SASKİ Bafra Şube Müdürü Volkan Ünlü
Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Yüksel Aydın, Samsun Eczacılar Odası Bafra Temsilcisi Ecz. Turgay Kuşdil’de eşlik etti.

Kaymakam Etrürkmen ve beraberinde ki heyeti karşılayan Özel Medibafra Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Şafak Aygül, heyete hastaneyi gezdirerek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

HEDEFİMİZ SAĞLIK ALANINDA ÖNCÜ OLMAK
2009 yılından bu yana sağlık alanında önemli hizmetler verdiklerini belirten Uzm. Dr. Şafak Aygül, “Hastanemiz bugün geldiği noktada teknolojik altyapısı ve uzman kadrosuyla sağlık alanında kendini ispatlamıştır. Sadece Bafra ve bölge halkına değil gerek yurt içi gerekse yurt dışından gelen hastalara yönelik verdiği hizmetlerle adından sıkça söz ettirir olmuştur. Sağlık alanında olduğu gibi gerek sosyal gerekse ekonomik alanlarda da ilçemize ve bölgemize ciddi katkılar sağlamaktadır. Hastane bünyesinde çalıştırdığımız 400’e yakın personelimizle de ciddi bir istihdam kapısı olmayı başarmıştır. Her biri alanında uzman hekimlerimizce verilen sağlık hizmetlerinin yanı sıra bugüne dek özellikle yoğun bakım hemşireliği eğitimleri de vermekte olan Özel Medibafra Hastanesi bu eğitimi veren ilk özel hastane olma özelliğini de taşımaktadır. Kendi alanında daima ilklere imza atan, sağlık alanında öncü kuruluş olmayı hedefleyen işletmemiz her geçen gün hizmetlerini artırarak geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir. “Dedi.

Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen ve beraberinde ki heyet yapmış oldukları çalışmalar dolayısı ile Hastane Genel Müdürü Uzm. Dr. Şafak Aygül’ü tebrik etti.

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.