BAFRA BELEDİYESİ ÜRETİYOR, TASARRUF SAĞLIYOR

Bafra Belediyesi, ilçe genelinde kullandığı park ve dolmuş duraklarında kullanılan oturma grupları, banklar, kamelyaları kendi bünyesinde üretiyor.
Bu haber 2020-02-21 15:40:14 eklenmiş ve 76 kez görüntülenmiştir.

Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ın talimatı ile üretimde hızlı bir ivme yakalayan ve dışa bağımlılıktan kurtaran söz konusu uygulama sayesinde, Bafra Belediyesi ciddi anlamda tasarruf sağlıyor.

Bafra Belediyesi, Destek Hizmetleri Müdürlüğü şantiyelerinde bulunan atölyede üretilenler, ilçe merkezinde ihtiyaç durulan noktalarda kullanılıyor.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç "İlçe merkezimizde dâhil olmak üzere tüm mahallelerimizde ihtiyaç duyulan; kamelya, bank, çim görünümlü çöp konteynerleri, kalem çit gibi ihtiyaçlarımızı kendimiz üreterek, maliyeti önemli ölçüde düşürüyoruz. Bu belediyemize ciddi manada tasarruf sağlıyor. Belediyemizi dışa bağımlıktan kurtaran çalışmalarımıza üretim yelpazemizi genişleterek devam edeceğiz “Dedi.

Bafra Belediyesi, ekipleri estetik görünümü ile de dikkat çeken ürünlerin yanında, hizmet ağını genişletmek ve daha modern hale getirmek için yeniden projelendirilen Kadın Emek Pazarı stantları ve tabelalarını da kendileri hazırlıyor.

ETİKETLER : bafra belediye haber haberleri
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.