BAŞKAN KILIÇ KADIN EMEK PAZARINI ZİYARET ETTİ

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ilçede bulunan ve üretime katkı sağlaması ile takdir toplayan Kadın Emek Pazarımızı ziyaret etti.
Bu haber 2020-02-07 10:10:16 eklenmiş ve 45 kez görüntülenmiştir.

Ziyarette Kadın Emek Pazarı Başkanı Dilek Sönmez ve pazarda yer alan kadınlarla sohbet ederek beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Kılıç’a Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tokgöz’de eşlik etti.

Başkan Kılıç, “Bafra’mız için Kadın Emek Pazarımız büyük bir şans. Bizler gerekli desteği kendilerine göstermek noktasında gayret içerisinde olacağız. Çalışma alanlarını daha fazla verimli haline getirmek amacıyla çalışmalarımız var. Bu gün de Pazarımızı ziyaret ederek, Pazar başkanımız Dilek Sönmez ve esnaflarımızla bir araya gelerek istişarelerde bulunduk, şikâyet ve beklentilerini dinledik. İnşallah önümüzdeki günlerde, belediyemizle birlikte el ele vererek, ‘Kadın Emek Pazarı’mızın daha aktif, üreten kadınlarımızın daha sağlıklı koşullarda çalışmasını sağlayacak projeler geliştireceğiz” Dedi.


Başkan Kılıç ziyaretinde Kadın Emek Pazarı’nda kurulan stantları dolaşarak, katılımcıların ürettiği ürünleri inceledi.ETİKETLER : bafra belediyesi kadın acık pazarı ziyaret haber haberleri
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.