OKAY ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Bafra Okay Gübre ve Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Okay Tural, İlaç Medya Reklam Ajansı Kurucu Ortaklarından ve Köy TV Program Yapımcısı Vural Yeşilyurt'a önümüzde ki günlerde yapılacak olan Bafra Süt Üreticileri Birliği seçimlerinde başkan adayı olacağını söyledi.
Bu haber 2020-01-27 12:01:36 eklenmiş ve 347 kez görüntülenmiştir.

 

1998 yılından itibaren Bafra’da Gübre, Yem ve Zahire ticareti yapmakta olan ve bunun yanı sıra uzun yıllar hayvancılıkla uğraşan Okay Tural, amaçlarının oluşturduğu yönetim ile birlikte üreticilerin sorunlarını çözmek, projelerle aile bütçelerine ve ekonomilerine faydalı olabilmek için aday olduklarını belirtti.

TÜM PROJELERİMİZ HAZIR

Her şeyden önce ben de sizler gibi tarım ve hayvancılıkla uğraşıyorum. Sizler gibi ben de yaşanan sorunları çok iyi biliyorum. Birilerini eleştirmek ya da karalamak için değil, üreticilerimize daha kaliteli hizmet vermek için aday oldum. Biz yönetimimiz ile birlikte koltuktan güç alan değil koltuğa güç verenlerden olacağız bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Bafra ve bölgemizde üretilen süt ve süt ürünlerinin markalaşması için tüm projelerimiz hazır. Genç, dinamik, vizyoner bir yönetim anlayışı en kapsamlı hizmetleri sunacağız. Bafra Süt Birliği seçimlerinin şimdiden üreticilerimize, Bafra ve Bölgemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.

 

OKAY TURAL KİMDİR?

1980 yılında Bafra’da doğdu. 1998 yılından itibaren Gübre, Yem ve Zahire ve hayvancılık alanlarında ticaret yapmaktadır. Bafra Okay Gübre ve Tarım firmasının Yönetim Kurulu Başkanı, Evli ve 3 çocuk sahibidir.

ETİKETLER : süt Bafra süt üreticileri birliği aday seçim delege genel kurul HAYVANCILIK GÜBRE YEM TRT KÖY TV
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.