ÖLÇME DEĞERLENDİRME ÇALIŞTAYI

Öğretmenlerimizin gelişimlerine katkı sunmak için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından planlanan Ölçme ve Değerlendirme Çalıştayı Düzenlendi.
Bu haber 2020-01-13 12:22:34 eklenmiş ve 314 kez görüntülenmiştir.

 

Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetimi Anabilim Dalı Prof. Dr. Coşkun BAYRAK ve Eğitim Yönetimi Anabilim Dalı Dr. Öğretim Üyesi Çetin TERZİ tarafından ilçemizdeki resmi/özel ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okullarındaki 77 öğretmene iki grup halinde arasında Bafra Öğretmenevinde düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU, Bu tür seminerler ile öğretmenlerimizin gelişimine katkı sunmayı hedeflediklerini, eğitimin sürekli olan bir süreç olduğunu bu kapsamda çalışmalarının devam edeceğini ifade etti. Çalıştayda öğretmenlere ölçme ve değerlendirme ile ilgili bilgiler aktarıldı. Ölçme ve değerlendirmede dikkat edilmesi gereken hususlar ile ilgili sunumların gerçekleştirildiği çalıştayda örnek olarak ölçme ve değerlendirme etkinlikleri yapıldı.

Çalıştay sonunda Prof. Dr. Coşkun BAYRAK  veDr. Çetin TERZİ’ye Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU, Şube Müdürleri Yüksel AYDIN ve Zekeriya AKBAĞ tarafından yöreye özgü plaket takdim edildi.

 

ETİKETLER : çalıştay bafra eğitim
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.