GENEL SEKRETER ŞEN'DEN YENİ YIL MESAJI

Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Bu haber 2019-12-31 10:50:57 eklenmiş ve 388 kez görüntülenmiştir.

 

Genel Sekreter Şen mesajında şu ifadelere yer verdi;

“2019 yılını artık geride bırakarak, yeni heyecanlar ve büyük umutlarla yeni bir yıla giriyoruz. Yeni yıllar; geçen bir yılın muhasebesinin yapılarak, yaşanan tecrübeler ışığında, çalışmaların gözden geçirilmesine fırsat veren dönüm noktalarıdır.

Bir yılın yaşanmışlıklarını daha geride bırakarak yeni umutlar, yeni beklentiler ve geleceğe daha güvenle bakarak yeni yılda İnanıyorum ki yeni yılda büyük heyecan ve emin adımlarla ilerleyerek ilimizi, ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyacağız. 

Geride bıraktığımız 2019 senesinde ülkemizi daha iyi noktalara taşıyacak birçok alanda güzel çalışmalar yapıldı. Eğitim, sağlık, spor, tarım ve hayvancılık, ulaşım gibi daha birçok alanda 2019 yılında önemli mesafeler kat edildi. Şehrimizin gelişmesi, kalkınması ve layık olduğu yere gelmesi için geçmiş yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Yeni yılda vatandaşlarımıza en nitelikli hizmeti vermek adına şimdiye kadar olduğu gibi bugünden sonra da devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, yeni yılın; sağlık, huzur, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.”

 

ETİKETLER : Düzce Samsun İl Özel İdare Genel Sekreteri Yeni Yıl
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.