Kıcıroğlu Et Restoran Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kıcır, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kıcır mesajında şu ifadelere yer verdi. Öncelikle 2020 yılının ülkemize milletimize ve tüm Türk islam alemine hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.
Bu haber 2019-12-30 21:37:51 eklenmiş ve 585 kez görüntülenmiştir.

 

Acısıyla tatlısıyla geride bıraktığımız yıl içerisinde piyasa şartları ve gıda terörü ülkemiz için vahim hale gelmiştir. Hal böyleyken Samsun'un Alaçam ilçesinde faaliyet gösren Kıcıroğlu Et Restoran'da yöresel ve doğal ürünleri müşterilerimize sunuyoruz.

"Mayadan değil doğadan gelen lezzet" slganıyla çıktığımız bu yolda işletmemiz şehrimize ve ülkemize katma değer sağlamakla kalmayıp kıymetli müşterilerimize de en leziz damak tadını sunuyoruz.

Meşhur Alaçam etinin lezzetini şehrimize gerek yurt içinden gerekse yurt dışından ziyaret eden müşterilerimize sunarken üzerimizde ki temsil sorumluluğun farkındayız.

Alaçam'ın kırmızı et alanında coğrafi işarete kavuşması için bizlerde elimizi taşın altına koyuyoruz.

Kıcıroğlu Et Restoran olarak çağa ayak uyduran, doğal yöresel lezzetlerle damak tadınıza hitap eden çeşitlerimiz ile hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

2020 yılının ülkemize milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyor tüm insanlarımıza sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

ETİKETLER : kıcıroğlu alaçam et
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.