HAYIRSEVER İŞ İNSANI DOSTLARIYLA BULUŞTU

İstanbul'da tekstil sektöründe faaliyet gösteren, GÖKCAMDER Kurucu Başkanı hayırsever iş insanı Ahmet Kocabaş, Samsun'un Bafra İlçesinde düzenlediği bir dizi ziyaretlerin ardından Yakakent Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesislerinde dostlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Bu haber 2019-12-16 20:21:30 eklenmiş ve 755 kez görüntülenmiştir.

 

 

Düzenlenen kahvaltının ardından ise İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu BADEF’e bağlı İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen ile birlikte Yakakent Küplüağzı Mahallesinde yapımı devam eden Cami inşaatını yerinde inceledi.

Bafrahaberleri.com Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve TRT Bafra Temsilcisi Vural Yeşilyurt ile sohbet eden hayırsever iş insanı Ahmet Kocabaş, "Dünyanın neresinde olursak olalım memleketimizden hiç kopmadık. Her fırsatta memleketimize gelerek dost ve akrabalarımız ile bir arada olduk. Memleketimizi de insanlarını da seviyoruz. Bu nedenle İstanbul'da Samsun ve Bafra'nın sivil toplum örgütleriyle birlikte çalışmalarımız oluyor. Elimizden geldiğince memleketimize hizmet etmeye gayret ediyoruz. Nerede olursak olalım doğup büyüdüğümüz toprak bizim için çok önemlidir. Birlik beraberlik içerisinde el ele verip Baframız için neler yapabilirizi düşünüyoruz. İnşallah bundan sonra da Bafra için güzel şeyler yapmak nasip olur." Dedi.

 

 

 

ETİKETLER : GÖKCAMDER Ahmet Kocabaş İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu BADEF TRT Bafra
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.