GENÇ BAFRALILAR YÜZ GÜLDÜRÜYOR

İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu BADEF’e bağlı İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen ve yönetimi, Bafra’da bir dizi ziyarette bulundu.
Bu haber 2019-12-14 11:44:05 eklenmiş ve 395 kez görüntülenmiştir.

 

İlk olarak Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’ı makamında ziyaret eden İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen ve yönetimi, hayırsever iş insanı Ahmet Kocabaş ve Mehmet Aşcı dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Sosyal Yardım projeleri kapsamında ilçemizde ihtiyaç sahibi öğrencilerimize dağıtmak üzere bot ve mont dağıtımı gerçekleştirmeye gelen ve bizleri de ziyaret eden İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu’na bağlı İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen ve dernek yönetimine can-ı gönülden şükranlarımı sunuyorum." dedi.

İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen ise, "Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'a bizlere ve yönetimimize gösterdiği yakın ilgiden dolayı en derin kalbi şükranlarımızı sunar, çalışmalarında başarılar dileriz." dedi.

Ziyaretin ardından Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Belediye Başkanı Hamit Kılıç ile birlikte giden heyet, bot ve kabanları Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu’na ihtiyaç bulunan okullarda ki öğrencilere verilmek üzere teslim ettiler.

Teslimat töreninde bir konuşma yapan İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen; “Biz Genç Bafralılar Derneği olarak geçen sene BADEF ile başlattığımız sosyal yardım projemizde 200 tane bot yardımında bulmuştuk. Bu sene de sadece Genç Bafralılar Derneği olarak İstanbul'da dağıttığımız bot ve montlar ile beraber 600 adet bot ve mont Bafra'da hemşerilerimize dağıtmaya geldik. Burada bize Milli Eğitim Müdürümüz ihtiyaç sahiplerini belirlediği için İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, bizi burada en iyi şekilde karşıladığı için Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Bu yardımda emeği geçen başta yönetim kurulumuza, katkıda bulunan bütün üyelerimize, derneğimizin manevi ağabeyleri Ahmet Kocabaş ve Mehmet Aşcı’ya çok çok teşekkür ederiz. Vücut almakla, ruh vermekle mutlu olurmuş. Biz de vermekle ve dağıtmak ile mutlu oluyoruz. Allah verenlerin sayısını artırsın. Allah yardımlarımızı kabul eylesin, herkese teşekkür ederim.” dedi

 

ETİKETLER : İstanbul Bafra Dernekler Federasyonu BADEF İstanbul Genç Bafralılar Derneği Başkanı Emre Şen Ahmet Kocabaş
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.