BAFRA BELEDİYESİ'NDEN YOĞUN MESAİ

Bafra Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçe merkezinde kaldırım, dış mahallelerde ise yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürülürken belirlenen program dâhilinde hareket ediyor.
Bu haber 2019-11-29 10:17:34 eklenmiş ve 203 kez görüntülenmiştir.

 

Bafra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler bir yandan merkez mahallelerimizde kaldırım ve yol bakım çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da kırsal mahallelerde yol yapım ve bakım çalışmalarını devam ettiriyor.46 

Fen İşleri ekiplerince gece gündüz demeden gerçekleştirilen çalışmalarda; Çamaltı, Darboğaz, Sürmeli,Elifli,Alaçam,İnözükoşaca,Esençay,Selemelik,Yeşilköy,İlyaslı,Ortadurak,Hacıoğlu,Kamberli, Gökçeağaç, Kapıkaya ve Kuzalan gibi dış mahallelerdeki 46 km’lik stabilize yol yapıldı.

Ekipler ayrıca Gökçekent mahallesinde yol yapım ve bakım, Üçpınar mahallesi sınırları içerisinde bulunan yeni mezarlık güzergâhında yol tasfiye ve genişletme çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Dış mahallerde bu işlemleri gerçekleştiren Bafra Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçe merkezinde ise, Hacınabi ve İshaklı mahallelerinde kaldırım çalışmalarını sürdürüyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ”Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde çalışmalarımız devam ediyor. Merkezde kaldırım dış mahallerimizde ise yol çalışmalarımızda ekiplerimiz yoğun bir mesai gerçekleştiriyor.

 İlçemizin hemen her noktasında bir çalışmamız var. Cadde, sokak düzenlemelerine de ayrıca önem veriyoruz.” dedi.

 Belediye Başkanı Kılıç, “Bafra’mızın daha modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz sorunlarına ve beklentilerine acil çözümler üretmiş bir Bafra’dır” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.