BOSCH SERVİSİNDEN ŞAŞIRTAN UYGULAMA

Samsun’un Bafra BOSCH BUDERUS Kombi Yetkili Servisi Karadeniz bölgesinde bir ilke imza attı.
Bu haber 2019-10-09 11:37:43 eklenmiş ve 501 kez görüntülenmiştir.

 

Bosch Buderus Kombi Yetkili Servisi Mahmut Özkök, teknik serviste bayan elaman uygulamasıyla ilk önceleri yadırgansa da son günlerde servise gönderdiği bayan elaman ise ev hanımları tarafından memnuiyetle karşılandığını belirtti. Özkök, “Halk arasında bu işlerin beyler tarafından yapılabildiği bilgisinin yaygın olduğu bir yerde bayan teknik elamanın kolay kolay kabul görmeyeceğini düşünsem de bu tabuyu yıkmaya karar verdim ve bu kardeşimizi ekibimize dahil ettim. İlk zamanlar yadırgansa da kısa sürede ev hanımları ve beyleri tarafından benimsendi.

Artık Bafra BOSCH BUDERUS Kombi Yetkili Servisi olarak bir bayan bir bay servis elamanlarımızla bakım ve onarım çalışmalarımızı yürütüyoruz. Globalleşen dünyamızda, bu erkek işi bu bayan işi diye bir kavram kalmadı. Çeşitli meslek edinme okulları ve kurslarıyla günümüzde bayanlarda üretime ve aile bütçesine ekonomik katkı sağladıklarını görüyoruz. Bizde bölgemizde bu uygulamayı ilk başlatanlardan olduk. Bafra BOSCH BUDERUS Yetkili Servis olarak bayan teknik elaman sayımızı artırmayı planlıyoruz” dedi.

Gerekir düşüncesiyle, Adres: Hacınabi Mahallesi. Hacıahmet Sok. No:32/B Halk Bank Karşı Arası – Bafra Tel : (0362) 543 73 54Cep: 0536 693 7051    

 

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.