PARTİLERİ AYRI,AMAÇLARI AYNI

Samsun'un Bafra İlçesinde özlenen tablo, soldan baştan CHP Bafra İlçe Teşkilatı Başkanı Vahit Perçin, AK Parti Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve MHP Bafra İlçe Teşkilatı Başkanı Barbaros Turna Kameramıza bu görüntüyü verdiler.
Bu haber 2019-08-26 13:50:06 eklenmiştir.

 

Bafralı vatandaşlarca, " Bafra'da özlenen tablo işte bu" sözleriyle takdir toplarken, bu sözlere mahzar olan başkanlar ise  Partilerimiz ayrı, amaçlarımız ise Bafra ve Bafralıya hizmet  açıklamasında bulundular.     

CHP Bafra İlçe Teşkilatı Başkanı Vahit Perçin ve MHP Bafra İlçe Teşkilatı Başkanı Barbaros Turna yaptıkları ortak açıklamada Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'ın  Bafra için yapacağı her projelerinin ve  çalışmasının destekçisi olacaklarını söylediler.   

AK Parti Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Seçimlerden hemen sonra parti rozetini çıkararak Oy vereninde vermeyeninde Belediye başkanı olduğunu hatırlatarak,  "partilerimiz ayrı olabilir ancak tüm iyi niyetimizle birlikte amacımız, Bafra'ya ve Bafralıya hizmettir. Değerli Başkanlarımıza her konuda bizlere verdikleri desteklerinden dolayı da şükranlarımı sunuyorum" dedi.  

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.