BASINDA KAPIKAYAFEST 2019

Bafra Belediyesi tarafından bu yıl 3.sü gerçekleştirilen Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali (Kapıkayafest) bünyesinde barındırdığı ilklerin yanında, yerel ve ulusal basının da yakın ilgisi ile karşılaştı.
Bu haber 2019-08-08 18:44:57 eklenmiştir.

 

Türkiye’nin ilk Sıfır Atık Temalı Doğa Festivali olması münasebetiyle ilgi odağı olan Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali, çok sayıda TV, gazete, haber sitesi ve sosyal medyada kendine yer buldu.

24-28 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen ve dünyaca ünlü profesyonel akrobatik yamaç paraşütü pilotları, Dağcıların katıldığı festivale, bu tarihler arasında ve sonrasında gazeteler, haber siteleri geniş ölçüde yer verdi.

Festivale Samsun ve Bafra’da yayın hayatını sürdüren gazetelerin yanı sıra; Türkiye Gazetesi, Anadoluda Bugün, Diyarbakır Olay, Para Ek,Türk Gün, Ankara Zafer, Konya Takip, Milat, Vezirköprü Vatandaş gibi yerel ve ulusal gazeteler sayfalarında yer verdi. 

Ayrıca Festival Samsun ve Bafra’da hizmet veren haber sitelerinin yanında Mynet,DHA,Hürriyet,Gazetesi,Fotomaç,PostaGazetesi,StarGazetesi,BeyazGazete,DokuzSütun,BursaTV ,UrFanatik ,Ekonomi Haber, Van Telgraf, Turizm Gündem,61 Saat gibi sitelerde kendine yer buldu.

Kapıkayafest 2019,katılan sporcular ve ziyaretçilerin sosyal medya paylaşımlarının en fazla olduğu festival olarak da dikkat çekti.

 TRT Başta olmak üzere Ulusal yayın yapan bir çok Tv.kanalı haber bültenlerinde Kapıkayafest’e yer verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.