YATIRIM İÇİN KOL KOLA VERDİLER

Bafra’ya toplamda 500 kişiye iş imkânı sağlayacak olan FABİO Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parçaları Sanayi ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Bacakcı beraberinde Müdür Fatih Bacakcı, Mali İşler Müdürü Yalçın Aktay, Ar-ge Müdürü Şuayip Çakır ile birlikte Başkan Şahin'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Bafra Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Çamaş, Meclis üyesi Ömer Çapoğlu ve Bafra OSB Müdürü Mustafa Reis de bulundu ve işadamına OSB hakkında detaylı bilgiler verildi.
Bu haber 2015-12-21 12:12:52 eklenmiştir.

Bu ziyaretin ardından Bafra’da istihdamı artırmaya yönelik önemli bir çalışmanın da imzaları Bafra TSO’da atıldı. Bafra OSB’de yapılacak yatırımla ilk etapta 100,kademeli olarak 5 yıl içinde ise 500 kişiye iş imkânı sağlanacak.

hajooxlsgcnutsnysvet.jpg (542×319)

İmza töreninde Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, Bafra Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Çamaş, Meclis üyesi Ömer Çapoğlu ve Bafra OSB Müdürü Mustafa Reis,  FABİO Hava Süspansiyon Sistemleri ve Yedek Parçaları Sanayi ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Bacakcı  beraberinde Müdür Fatih Bacakcı, Mali İşler Müdürü Yalçın Aktay, Ar-ge Müdürü Şuayip Çakır da bulundular.

6dg3kyxr7ukawod2mhzf.jpg (542×319)

 İmza töreninde Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, FABİO Genel müdürü Mustafa Bacakcı birer konuşma yaptılar. İlk etapta kapalı alanı 7.500 toplam alanı 15.000 metrekare olacak olan tesiste 100 kişi çalışacak. Daha sonra ise kapalı alanı 30.000, toplam alanı ise 45.000 metrekareye ulaşacak ve tesis 5 yıl içinde 500 kişiye iş imkânı sağlayacak.

6iw86jvdsuee4lh8da5j.jpg (542×319)

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin İmza töreninde şunları söyledi: Öncelikle hemşehrimiz Mustafa beyi ve ekibini tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Bafra’ya yatırım yapmanız bizi son derece mutlu etti. Çünkü OSB yönetimi olarak bizim de bütün mücadelemiz OSB alanımızın yatırımlarla donatılması. Bu anlamda sizler gibi ciddi yatırımların buraya gelmesi bizleri daha da umutlandırıyor. Şuna da inanıyorum ki sizin peşinizden sizin gibi güçlü firmalar da burada yatırım yapmayı düşüneceklerdir. Sizlerin bu konuya da katkı sağlayacağınızı düşünüyorum. Bafra adına bir kez daha teşekkür ediyorum, Allah utandırmasın. Bafra TSO Başkanımız Göksel Başar meclis başkanımız Nur Meral Aydıner, yönetim kurulu üyelerimiz çok güzel çalışmalar yapıyorlar. Diğer Kuruluşlarımızla da sürekli istişare halindeyiz. Bu birlikteliğin somut adımlarını görmekteyiz. Hep Beraber Bafra için çalışıyoruz.

wu0m4063ze8pwp0c0btl.jpg (542×319)

yl6xgczjqafoiffshwhd.jpg (542×319)

 

 

 

Kadınlar ile konuşmak isteyen erkekler Gün geçtikçe artıyor Bunun sebebi ise kadınlar ve erkeklerin Ortamda çok fazla bir araya gelip sohbet edememesinden kaynaklanıyor günümüzde iş yoğunluğu adeta insanların bütün zamanını almış durumda bu yüzden olsa gerek insanlar sohbet etme konusunda zorluk çektikleri için Kendisi de arkadaş bu noktasında sanal mağazaları daha fazla tercih etmeye başlamıştır bunların başında ise canlı sohbet hatları gelmektedir. Canlı sohbet hatlarında kadınlar ve erkekler her zaman telefonda seks sohbet yapmıyorlar genellikle Yalnızlıktan canları sıkıntıları için ya da işler ters gittiğinde sohbet edecek bir arkadaş aradıkları için Türkçe sohbet hatlarına bayanlar ve erkekler sıklıkla tercih ediyor, tabi şöyle Bir durum var ki genellikle sohbet hatlarına arayanlar erkekler olmuştur de bu hatlarda çalışanlar ise genellikle bayan olmuştur.Bayanlar telefonda seks sohbet hizmeti sunarak erkeklerle geri geldiği zaman karı koca muhabbeti yapıp yeri geldiğinde ise onları adeta birer dost olmuşlardır Bu sohbet hatlarının en güzel tarafı da budur, Daha önce hiç sohbet hattını aramanız ve konuşacağını bayandan utanacağınızı düşünüyorsun Değer Maalesef çok yanılıyorsunuz, Şimdi sizlere önereceğim sohbet sitesinden bayanlar bile telefonda rahat rahat sohbet edip arkadaşlık kurabilecek senin http://alohatti.info/ bu sohbet sitesinde konuşabileceğiniz en uygun sohbet numaraları vardır. Sohbet hatlarına üç operatörden de 7/24 araya rayanlar ile telefonda İstediğiniz şekilde sohbet edebileceksiniz.
ETİKETLER :
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.