KAYMAKAM ADANUR'DAN VEDA ZİYARETİ

Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine atanması nedeniyle veda ziyaretlerine başladı.
Bu haber 2019-06-27 11:50:39 eklenmiştir.

Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur veda ziyaretleri kapsamında Bafra Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Davran ve TRT Bafra Temsilcisi Televizyon Program Yapımcısı Vural Yeşilyurt'u Bafra Haber Gazetesi Bürosunda ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Kaymakam Adanur’a İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanı Hasan İrer eşlik etti. Görev yaptığı süre içerindeki Bafra izlenimlerini aktaran Kaymakam Adanur, Trabzon’a atanması ile ilgili olarak “Bakanlığımızın takdiri gereği yeni görevimize atandık. Bafra'da hizmet ettiğim süre içerisinde Bafra'mızın sosyal kültürel, eğitim, tarım alanlarında elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştım. Bafra il düzeyinde ilçe, gönül isterdi ki daha uzun süre içerisinde Bafra'nın projelerine katkı sağlayayım. Kısa dönem içerisinde Bafra ve Bafralıları çok sevdim. Nasip bir gün tekrar buluşabiliriz. İletişimimiz devam etsin isterim, sizleri Trabzon'da ağırlamaktan onur duyarım." dedi.

Bafra Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Davran ve TRT Bafra Temsilcisi Vural Yeşilyurt; "Kısa sürede olsa Bafra'mıza yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Gönül isterdi ki daha uzun süre hizmet etme fırsatı bulabilseydiniz ve biz sizi vali olarak Bafra'dan uğurlayabilseydik. Yeni görevinizin hayırlı olmasını ve başarılarınızın devamını dileriz." dediler.

 

Daha sonra karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduktan sonra anı olması için birlikte fotoğraf çekinildi ve vedalaşıldı.

 

 

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.