TARBİGEM OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Tarla Bitkileri Üreticileri Merkez Birliğinin (TARBİGEM) Olağan Genel Kurulunu Genel Merkez Binasında yaptı.
Bu haber 2019-06-24 14:38:11 eklenmiştir.

 

Tarla Bitkileri Üreticileri Merkez Birliğinin Toplantı salonunda gerçekleşen Olağan Genel Kurula Türkiye’nin çeşitli il ve ilçesindeki birlik başkanları katıldı.

Tarla Bitkileri Üreticileri Merkez Birliği 2019 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı gerekli çoğunluğun sağlanmasıyla ile birlikte Gündemin 1. Maddesi gereği açılış konuşmasını yapan Tarla Bitkileri Üreticileri Merkez Birliği (TARBİGEM) Genel Başkanı Fuat Kukut, Teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Merkez Birliği olarak 81 ilde teşkilatlanma çalışmalarının sürdüğünü’de sözlerine ekledi.

Gündemin 2. Maddesinde yer alan divan heyetinin oluşmasının ardından denetim ve yönetim kurulu faliyet raporları ile 2019 yılı bütçesi okunarak oy birliği ile kabul edildi.    

Sekiz maddenin görüşüldüğü Olağan Genel Kurul, dilek ve temenni konuşmalarıyla son buldu.

 Tarla Bitkileri Üreticileri Merkez Birliği (TARBİGEM) 2006 yılında 5200 sayılı Tarımsal Üretici Birlikleri kanunu kapsamında, tarla bitkisi ürün grubuna dahil olan ürünlerin üreticilerinin bir araya gelmesiyle, Ankara'da kuruldu. Tarla Bitkileri Üreticileri Merkez Birliği'nin kısa adının TARBİGEM olarak kullanılması üyeler tarafından kabul edilen, Tarla Bitkileri Üreticileri Merkez Birliği (TARBİGEM) 81 ilde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor.

 

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.