AYZER BÜYÜKER' DEN BÜYÜK MUSIKİ BAŞARISI

"Hayat "adlı ilk bağımsız müzik albümünü piyasaya çıkartan; içersinde 7 eserin yer aldığı ve bir eserin de söz yazarı Bafralı Oktay ZERRİN' in " Söyle Aşkım Biz Kimiz ? " adlı eserinin de yer aldığı albüm, bir anda gerek sosyal medya; gerekse de yurt içi ve dünya müzik listelerinde , kısa zamanda büyükve yoğun izlenme rekoru kırmaya devam ediyor.
Bu haber 2019-06-06 12:17:35 eklenmiştir.

 

" Hayat " adlı müzik albümünde yer alan 7 eserden 5' i güftekar ve eski Ağrı Milletvekillerinden İbrahim TAŞDEMİR' e ait olup; özellikle Taşdemir' in sözlerini yazdığı " Sana İhtiyacım Var " adlı eser; müzik listelerinde; kısa zamanda büyük bir aşama gösterip, listelerde ilk 11 sıraya kadar yükseldi.

Albümde yer alan diğer eserlerden " Yandım, tükendim " adlı şarkı Tarsus' ta ikamet eden, söz yazarı Yurttaş Şahbaz' a, " Söyle Aşkım Biz Kimiz ? "  adlı şarkı da Bafralı söz yazarı, şair, emekli öğretmen ve gazeteci OktayZERRİN' e ait olup, albümdeki bu 7 eserin de bestecisi ise aslen Elazığ Harputlu olup İstanbul' da ikamet eden Ayzer BÜYÜKER' e ait.

Bestekar Ayzer Büyüker' in bugüne kadar 300 bestesi olup; " HAYAT " adlı ilk albümünde7 eser yer alırken; bu albümü ayrıca sırayla piyasaya çıkacak olan 3, toplamda ise 4 albümve 4 albümde de toplam 30 civarında eserin yer alacağı açıklandı.

Ayzer Büyüker ; 1 Haziran 2109 Cumartesi günü, Habertürk Tv' de; sunucu Oylum TALU' nun saat 10.00' daki" Haftasonu " adlı programında; " Hayat " adlı albümündeki eserlerinden bazılarını udu ile seslendirdi.

Program, yoğun bir izleyici kitlesinin ilgi ve beğenisini çekti. Bestekar Ayzer Büyüker; canlı yayınlanan programda, söz yazarları ibrahimTaşdemir' in yanı sıra Bafralı söz yazarı Oktay Zerrin, Tarsuslu söz yazarı Yurttaş Şahbaz, söz yazarı Hülya Pekçioğlu, söz yazarı Fethi Akın gibi sanatçılardan da övgüyle söz etti.

Bestekar Ayzer Büyüker; katıldığı Habertürk TV' deki müzik programı hakkında şunları söyledi:

" Habertürk TV Ailesi' ne, '' Burası Haftasonu' ' Programı Yapım Ekibi' ne, konukseverliği ve nezaketine hayran kaldığım sayın program sunucusu Oylum Talu hanfendiye sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Program öncesi ve sonrası; yoğun ilginizden dolayı siz sevgili gönül insanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Programı seyrederek; bizlere ulaşmaya çalışan tüm güzel gönüllere hem teşekkür hem de hoşgeldiniz diyorum.

Yeni eserleri oluşturabilmem için bana güç veriyor,destek oluyorsunuz. Çok teşekkür ediyorum.

Heyecanımı belli etmesem de itiraf ediyorum ki, evet heyecanlı idim. Hatalarım olmadı değil ama affola deyip, saygı ile o güzel gönüllerinizin huzurunda eğiliyorum. "

Haber Merkezi- Bafra

Habertürk tv proramvideosu:  https://www.facebook.com/ayzer.buyuker/videos/10215986109000078/

https://ffm.to/mbqjy4r.ofp?fbclid=IwAR0cct713Ky_5x8dVg5UXf9ly4VZIHwbQSbo47OWhoMyBX9sBqYJiW5AhaM

 

 

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.