sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop sex shop vibratör seks shop istanbul ankara sex shop izmir sex shop vibratör sex shop vibratör istanbul sex shop avcılar sex shop bursa sex shop avcılar sex shop فرمتجر الجنس فروشگاه جنسی فروشگاه جنسی هزاز вибратор секс-шоп متجر الجنس اسطنبول sex shop makale

BAFRA MUSİKİ CEMİYETİ' NDE DOĞUMGÜNÜ KUTLAMASI

Bafra' nın köklü ve başarılı kuruluşlarından biri olan Bafra Musıki Cemiyeti; pazartesi ve Perşembe akşamları, koro çalışmalarına devam edeken; koro ses ve saz ekibinin de doğum günlerini unutmayıp, sürpriz doğum günleri gerçekleştirmeye devam ediyor.
Bu haber 2019-06-06 12:11:20 eklenmiş ve 150 kez görüntülenmiştir.

 

Daha önce Bafra Kalkınma Vakfı ( BAKAV ) TSM Korosu olarak; Şef Celalettin DEMİR yönetiminde faaliyet gösteren koro, yine ilçedeki, Bafra Musıki Cemiyeti TSM Korosu ile tek bir çatı altında birleşip, Bafra Musıki Cemiyeti olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Koronun başarılı Şef' i ve bestekar Celalettin Demir; koro ses ve saz elemanlarının doğumgünlerinde, onlara karşı bir ahde vefa anlayşı ıiçersinde, doğumgünlerini birlikte kutlamaya geleneksel olarak devam ettiklerini söyledi.

Bafra Musıki Cemiyeti TSM Korosu; bu defa da geçtiğimiz günlerde, koronun başarılı ses sanatçılarından Sevim ÖZÜDOĞRU' nun doğum gününü; koro üyeleri ile birlikte kutladılar.

Sevim Özüdoğru, Bafra MusıkiCemiyeti' nin ilk kuruluşunda; uzun yıllar cemiyette üstad bir keman sanatçısı olan merhum Osman TAŞKIRAN'  ın kızı olup, koro çalışmalarına devamediyor.

Özüdoğru " Benim bu mutlu günümü unutmayıp; bana sürpriz bir doğum günü kutlaması yapan sayın Şef' imiz Celalettin Dmir bey hocama, koro ses ve saz arkadaşlarıma, aileme ve emeği geçen herkese teşekkür ve sevgilerimi sunuyorum. " dedi.

Bafra Musıki Cemiyeti TSM Koro Şefi, besteci Celalettin Demir ise " Bir gelenek haline getirdiğimiz bu doğumgünü kutlamasıyla; bir nebze de olsa değerli koro mensubu arkadaşlarımızı unutmadığımızı; birlik ve beraberlik, dostluk ve arkadaşlık duyguve düşüncelerimizi tek vücut olup yerine getirmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle; koromuzun değerli ses sanatçısı Sevim Özüdoğru hanımın doğum gününü yürekten kutluyor, ailesi ve tüm sevdikleriyle; ömür boyu sağlık, mutluluk, huzur ve bol musıkili yıllar diliyoruz. " dedi.

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

 

 

,

 

ETİKETLER : BAFRA MUSİKİ CEMİYETİ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.