BAŞKAN HAMİT KILIÇ’IN KADİR GECESİ MESAJI

Başkan Hamit Kılıç: "Bin aydan daha hayırlı olan bu gecede, gönüllerimiz huzur iklimini yaşayacak." Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Bu haber 2019-05-30 12:44:09 eklenmiştir.

 

Allah Teâlâ’nın insanlığa gönderdiği son mesajı Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başladığı gece olan Kadir Gecesinin İslam dini tarafından en faziletli ve en kutsal gecelerden kabul edildiğini ifade eden Kılıç, mesajında şunları söyledi:

"Bin aydan daha hayırlı görülen maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bu anlamlı gecenin, sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Bin aydan daha hayırlı olan bu gecede, gönüllerimiz huzur iklimini yaşayacak. Yapılacak yakarışların rahmet sağanağına dönerek tüm dünya Müslümanlarını kuşatmasını temenni ediyorum.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın üzüntüsünü, bin aydan daha hayırlı olan “Kadir Gecesi'ne” kavuşuyor olmanın da sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Huzur ve huşu içerisinde geçirilen Ramazan günleri, inşallah Kadir Gecesi'nin rahmet ve bereketi ile birlikte doruğa çıkacaktır.

Bu duygular ile vatandaşlarımızın Kadir Gecelerini en içten dileklerimle kutluyor; Gece'nin ülkemize, milletimize, Müslümanlara ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum."

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.