İftar sofrasının bereketinden bizde nasibimizi aldık.

Bizi böylesine bereketli bir iftar sofranın etrafında buluşturan Bafra İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aytaç Akın beye yürekten teşekkür ediyoruz.
Bu haber 2019-05-16 09:51:17 eklenmiştir.

 

11 Ayın Sultanı Ramazan ayında gönülden kurulan bereketli iftar sofralarına buyur edildiğinde Müslüman olarak bize düşen icabet etmektir.

Hadis-i şerifte buyrulduğu gibi, Müslümanın Müslüman üzerindeki beş haktan biri, davetine icabettir. Davet edilmişsek o daveti kabul edip gitmektir. (Davete icabet ediniz) buyurulmaktadır.

Bafra İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aytaç Akın, Bafra Cumhuriyet Mahallesi Rıza Cami Sokak numara 17 de bulunan, “Cimilli’nin yeri”  ev yemekleri salonunda kurulan İftar sofrası etrafında buluşan,  Yaşar Ekiz, Saygı Sercan, Akif Soğuk, Tuncay Peşin, Dr. Aytaç Akın ve bendeniz Vural Yeşilyurt günlük yaşamımızda hemen hemen her sabah selamlaşıyorduk. Bereketine ve birleştiriciliğine inandığımız Ramazan ayına özgü İftar sofrasında da bir araya geldik. Buna vesile olan Bafra İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aytaç Akın tekrar teşekkür ediyorum. Allah niyetlerini kabul ve makbul eylesin.   

  

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.