Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’tan 1 Mayıs Mesajı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, '1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü' nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Bu haber 2019-05-10 11:20:41 eklenmiştir.

 

Başkan Hamit Kılıç, mesajında “Her zaman emek ve emekçinin yanında yer almanın, hakkın sahibine verilmesi yönünde düşünceyle hareket ederek şehrimizde hizmet üretmenin gayreti içerisindeyiz. İşçi ve emekçi kardeşlerimiz, Şehrimizin ve ülkemizin büyümesi ve istikrar içinde gelişmesi, belirlenen hedeflere ulaşması sürecinde önemli bir role sahiptir.

ÖZVERİ İLE ÇALIŞIYORUZ

Emekçi kardeşlerimizin çalışma koşullarının iyileştirilmesi, haklarına sahip çıkılması noktasında özveri ile çalışıyor üzerimize düşen sorumluluğu her zaman yerine getiriyoruz. Şehrimizin ve ülkemizin daha güzel yarınlara ilerleyişinde şüphesiz işçilerimizin alın teri ve emeklerine büyük ölçüde ihtiyacımız var.

BİRLİK VE BARABERLİK İÇİNDE

İşçi kardeşlerimizin üretimden gelen güçlerini kullanarak haklarını ararken, tüm toplumun desteğini almaya, birlik ve beraberlik içinde sürdürülecek çalışmalara öncülük etmeye de özen göstereceklerine inanıyorum. 1 Mayıs’ın, anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında kutlanmasını dileyerek, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere bütün milletimizin Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.” dedi

Bafra Belediye Başkanı

Hamit Kılıç

ETİKETLER : BAFRA BELEDİYESİ
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.