ŞAİR, YAZAR OKTAY ZERRİN' E KATILIM BELGESİ

55. Kütüphaneler Haftası nedeniyle; Bafra Hasan Çakın İlçe Halk Kütüphanesi' ndeki,55. Kütüphane Haftası, Kutlama Programı etkinliğine katılan Bafralı şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay ZERRİN; Samsun'da olduğu için, Etkinlik KatılımBelgesi' ini Bafra' da teslim aldı.
Bu haber 2019-05-11 12:41:44 eklenmiştir.

 

Oktay Zerrin; Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR tarafından imzalı Katılım Belgesi' ni; 10 Mayıs 2019 Cuma günü saat 16. 45' te, Samsun Atakum Türkiş' ten Bafra' ya gelerek; Bafra Hasan Çakın İlçe Halk Kütüphanesi Müdür  V. Nurhan BAYINDIR' ın elinden teslim aldı.

Bafra' da düzenlenen 55. Kütüphaneler Haftası' na Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali KATİPOĞLU, Komutanlar, Okul Müdürleri, öğretmen ve öğrenciler ile Sivil Toplum Kuruluşları katılmışlardı.

Oktay ZERRİN, Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR ile katılım Belgesi' ni kendine takdimeden Bafra Hasan Çakın İlçe Halk KütüphanesiMüdür V. Nurhan BAYINDIR' a teşekkür etti.

Kütüphane Müdür V. Bayındır da yazar, şair OktayZERRİN' e 55.Kütüphane Haftası' ndaki katılımı ve emeği için teşekkür etti.

Haber Merkezi- Bafra

 

 

Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.