BAFRALI SANATÇILARA FESTİVAL TEŞEKKÜR BELGESİ

30.04.2019 Salı günü, saat 10.00 ’da; Milli Mücadele' nin başlangıç tarihi olan, 19 Mayıs 1919' un 100. Yılı kapsamında; Büyükşehir Belediyesi, Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu' nda 30 Nisan -02 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen, 1. Samsun Kültür ve Sanat Festivali' nin Kapanış Finali muhteşemgörüntülere sahne oldu.
Bu haber 2019-05-09 08:55:06 eklenmiş ve 233 kez görüntülenmiştir.

 

Festival' e katılan tüm sanatçılara; teşekkür belgeleri; Festival Kordinatörü ve yazar Asude MERT tarafından takdim edildi.

Bafra, Ondokuz Mayıs ilçe şair ve yazarlarından; Kültür Bakanlığı HalkŞairi Alaeddin DURSUN,( Ondokuz Mayıs ilçesi ), Bafralı Kültür Bakanlığı  Halk Şairi Birfani mahlaslı, emekli öğretmen Mehmet Alan, Bafralı Sihirbaz Erkin, Bafralı şair İbrahim Ünlü, Bafralı şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay ZERRİN, Bafralı emekli öğretmen ve sanatçı Havva HOCAOĞLU ile Bafralı Bedriye YAZFGAN da teşekkür belgesi aldılar.

Final' de; besteci Kaan Uğur YÜCEKENT' in bestelediği " 19 Mayıs Marşı " tüm sanatçılar ve konuklarca birlikte seslendirildi.

Final Programı' nda; 19 Mayıs Marşı' nın bestecisi Kaan Uğur YÜCEKENT, eşi Kişilik Gelişim Akademisi Resim Eğitmeni ( OMÜ BA ) Nurten YÜCEKENT, 1. Samsun Sanat-Kültür Festivali Kordinatörü, yazar Asude MERTve tv kültür, tarih programları yappımcısı veetkinlik komitesinden şair İlknur  YÜKSEL ile diğer görevliler ile festival konukları şair ve yazarlar ve sanatçılar hep birlikte;üzerinde ay- yıldızlı, dev pastayı birlikte kestiler.

Pasta kesiminden sonra; sanatçılr, şair ve yazarlar, ressamlargünün anısına fotoğraf çektirdiler.

iw228pbtfg2arhdm8xhv.jpg

9h6bbipxh5auqtp4bdj.jpg

b23ia43zpte8sb9912e.jpg

rou7vxuk8gi4fg9v2mcc.jpg

Haber : Oktay ZERRİN- Samsun

ETİKETLER :
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.