Alış Pide 5. Şubesini Açtı

Alış Pide 1996 yılında Bafra ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi Güven Sokak'ta kuruldu. ISO 9001 - ISO 22000 ve MARKA TESCİL belgelerine sahip Alış Pide, Samsun ve 19 Mayıs İlçe şubelerine ek olarak Atakum ilçesine bağlı Çatalçam mevkii (Çatalçam Ulu Cami) yanına 5. Şubesini açtı.
Bu haber 2019-05-04 13:12:19 eklenmiş ve 1110 kez görüntülenmiştir.

 

Açılışta Konuşan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Alış Pidenin Kurucusu Fethi Alış’ın uzmanlık alanı olan, kıyma ile hamurun birleşimini en iyi şekilde yaparak kalitesinden ödün vermediğini söyledi. Kılıç, “ Ayrıca Alış Pidenin Çatalçam 5. Şubesi İşletmecisi Koray Çetin ve Alış Pidenin Kurucusu Fethi Alış beyleri kutluyor, bol ve bereketli kazançlar diliyorum. Rabbim kazandıkları paraları iyi yerlerde harcamayı nasip eylesin” diye konuştu.  

 

Bafra Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ali Şimşek’in topluca ettirdiği duanın ardında kurdele kesilerek konuklara Bafra Pidesi veAkçaabat Köftesi İkram edildi.   

 

 

 

Damak tadına güvenenlerin değişmez adresi olan Alış Pide’nin Kurucusu Fethi Alış, “Oluşturduğumuz markamızın kalıcı olması için işin ehliyle paylaşıyoruz. Amacımız isim satarak para kazanmak değil, başta Bafra Pidesi olmak üzere birbirinde nefis pide çeşitlerimizin kalitesinden ödün vermemek için tüm şubelerimizle uyum içerisinde çalışıyoruz. Bu gün burada 5. Şubemizi açtık. Kısmet olursa 6. Şubemizin de hazırlıkları son aşamasına geldi inşallah yakında onu da hizmete açacağız. Kıymayla hamurun birleşiminden oluşan eşsiz damak tadını şubelerimiz aracılığı ile dalga dalga yaymaya devam edeceğiz “dedi.   

 

Alış Pide’nin Kurucusu Fethi Alış, Bafra pidesini özleyen Gurbettekiler için Bafra Pidesini kargo ile göndermeye başladıklarını da sözlerine ekledi.

 

Alış Pide Çatalçam Şubesinin işletmeciliğini, 19 Mayıs Şubesi İşletme sahibi Koray Çetin konuyla ilgili yaptığı açıklamada Çatalçam Şubesinde başta Bafra Pidesi, Akçaabat Köftesi ve Serpme kahvaltı olacağını ifade etti. Çetin, “ Ramazan ayında iftarda açık olacağız. 2 bin 500 kare alana sahip olan işletmemizin 2 bin metrekare açık alan bahçesi var. Çocuklarıyla gelen aileleler çocuk oyun bahçemizde sıkılmadan eğlenebilecekler. Ayrıca vatandaşlarımız Bahçemizde, Nişan, düğün ve özel günler için faydalanabilecekler” diye konuştu.

 

 

ETİKETLER : Samsun Atakum Çatalçam Bafra Bafra Belediyesi Hamit Kılıç Alış Pide 5.Şube Açılış
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.