Bafralı Şair ve Yazarlar ve Sanatçılar Samsun 1. Sanat- Kültür Festivali' nde

30.04.2019 Salı günü, saat 10.00 ’da; Milli Mücadele' nin başlangıç tarihi olan, 19 Mayıs 1919' un 100. Yılı kapsamında; Büyükşehir Belediyesi, Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonu' nda 30 Nisan -02 Mayıs 2019 tarihlerinde düzenlenen, 1. Samsun Kültür ve Sanat Festivali' nde standı bulunan Bafralı sanatçılar yoğun ilgi gördüler.
Bu haber 2019-05-04 10:51:11 eklenmiş ve 237 kez görüntülenmiştir.

 

Bafra' yı temsil eden şair, yazar ve sanatçılar ise şöyle:

Kültür Bakanlığı Halk Şairi, Birfani Mahlaslı, emekli öğretmen Mehmet ALAN, Sihirbaz Erkin, şair İbrahim Ünlü, Şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay Zerrin, Bafralı yazar ve emekli öğretmen olup Ankara' da ikamet eden Gülay Coşkun Altınsoy' un ablası yazar, şair, ressam Bedriye YAZGAN, Bafra' da görev yapıp Samsun' a yerleşen Bafralı emekli öğretmen ve ressam Havva Hocaoğlu ŞENER

Şair, yazar Oktay Zerrin, şair Birfani Mehmet Alan, şair İbrahim Ünlü şair, yazar ve sanatçı Bedriye Yazgan' ın kitap ve Sihirbaz Erkin' in standlarını ziyaret eden ziyaretçiler, öğrenciler ve yetişin kişiler, şair ve yazarların kitaplarını imzalı alırken Sihirbaz Erkin' in ilginç gösterilerini ilgiyle izlediler.

Bafralı şair, yazar ve sanatçılar, 100. Yıl Kutlama Koitesi' nden Koordinatör ve Yazar Asude MERT, İlknur Ünsal ile tüm Kutlama Komitesi üyelerine; Festival' e davet ve ilgileri için teşekkür ettiler.

Haber Merkezi- Samsun

 

ETİKETLER : Bafralı Şair Samsun 1. Sanat- Kültür Festivali Tiyatro
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Bereket Haber
© Copyright 2013 Gazi Soft. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.